Jak podają zagraniczne media,in brytyjska rodzina królewska ogłosiła właśnie poszukiwania nowego pracownika, a konkretnie – Asystenta Komunikacyjnego. Oferta zostało umieszczona nawet na popularnej platformie ułatwiającej poszukiwanie pracy.

Na czym miałaby polegać praca na tym stanowisku? Jak czytamy w oficjalnym ogłoszeniu, chodzi o „promowanie pracy, roli, znaczenia i wartości rodziny królewskiej wśród odbiorców na całym świecie”. To znaczy, że zarabiasz na przekonywaniu innych o tym, jak fantastyczni są członkowie najpopularniejszej Royal Family na świecie.

Meghan Markle w dzieciństwie - zobaczcie jak wyglądała!

A teraz tak na poważnie. Praca ta jest oczywiście o wiele trudniejsza i dużo bardziej wymagająca… Asystent musi mieć dobrze rozwinięty warsztat pisarski, ponieważ do jego zadań należeć będzie pisanie artykułów i raportów poświęconych działalności rodziny królewskiej. Jego obowiązkiem będzie też zdawanie relacji dotyczących wszelakiego rodzaju przyjęć i inwestycji, a także utrzymywanie kontaktów z poszczególnymi inwestorami i fanami rodziny z całego świata.

Będziecie składać CV?