Rok 2023 bez wątpienia możemy ogłosić rokiem rozstań w show-biznesie. Jednym z większych zaskoczeń była wiadomość o tym, że Rosalía i Rauw Alejandro nie są już razem i podobno nie rozstali się w zgodzie. Od tego czasu minęło pół roku i jak się okazuje, wokalistka znów jest zakochana. Poznajcie szczegóły.

Rosalía i Rauw Alejandro: rozstanie

Rosalía oraz jej narzeczony, Rauw Alejandro wydawali się być parą idealną. Artystka i pochodzący z Puerto Rico muzyk w marcu tego roku ogłosili zaręczyny w absolutnie wyjątkowy sposób – para wydała wówczas wspólny minialbum zatytułowany „RR”, na którym pojawiły się trzy utwory, będące prawdziwym manifestem ich miłości. 

Niestety, związek z tylko z pozoru był idealny. W czerwcu para rozstała się z hukiem. Według zagranicznych mediów powodem rozstania była rzekoma zdrada, której miał dopuścić się Rauw Alejandro. Sam zainteresowany kategorycznie zaprzeczył plotkom. Tak, kilka miesięcy temu Rosi i ja zerwaliśmy zaręczyny. Istnieją tysiące problemów, które mogą spowodować zerwanie, ale w naszym przypadku nie były to osoby trzecie czy niewierność – napisał w oświadczeniu opublikowanym na InstaStories. 

Rosalía przemilczała temat, jej były napisał jeszcze pożegnalną piosenkę, w której próbował rozliczyć się ze swoich błędów. Czy wyszło? No cóż, średnio. 

Rosalía i Jeremy Allen White: związek i pierwsze wspólne zdjęcia

Na szczęście, Rosalía nie rozpaczała długo po narzeczonym. 29 października piosenkarkę przyłapano na targu w Los Angeles w towarzystwie aktora serialu „The Bear”, Jeremy’ego Allena White’a. Plotki o tym, że są razem obiegły świat jeszcze tego samego dnia, ale oczywistego potwierdzenia, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń brakowało. Do teraz.