Rosie Huntington-Whiteley uwielbiamy za jej selfie w lustrze i to, że często nosi polskie marki! W dodatku chętnie dzieli się świetnymi tipami urodowymi w sieci. Choć Rosie jest brytyjską modelką i aktorką, to warto podkreślić, że jest też królową mediów społecznościowych. Zatem jak przystało na influencerkę z ponad 13 milionami obserwatorek i obserwatorów Rosie Huntington-Whiteley radosną nowinę o swojej drugiej ciąży ogłosiła światu za pośrednictwem Instagrama. 

Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham zostaną rodzicami po raz drugi

Rosie i 54-letni aktor Jason Statham (ich wspólne zdjęcie zobaczycie w galerii) wychowują już synka, który jest owocem ich partnerskiego związku. Mały Jack Oscar ma 4 lata. Teraz doczeka się rodzeństwa.

Modelka i influencerka podzieliła się nowiną na Instagramie. Opublikowała post z karuzelą kilku zdjęć, na których pozuje w swoich eleganckich, minimalistycznych stylizacjach. Na pierwszych z fotografii jej brzuszek jest jedynie lekko zaokrąglony. Ostatnie nie pozostawia już wątpliwości, że Rosie wkrótce powtórnie zostanie mamą. Poza tym świadczy o tym podpis pod zdjęciem:

Taaa daahhh !! #round2

Nie wiemy jednak jeszcze, czy Rosie urodzi chłopca czy dziewczynkę. Nie jest znany również termin porodu, ale patrząc na brzuszek modelki, można spodziewać się, że zbliża się on wielkimi krokami.

Rosie Huntington-Whiteley i JasonStatham - historia związku

Rosie i Jason są razem od 2010 roku. Para jest zaręczona - informację o tym oficjalnie podali w 2016 roku na gali Złotych Globów, gdzie pozowali razem na czerwonym dywanie w blasku fleszy, tryskając szczęściem. W czerwcu 2017 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko - Jack Oscar Statham.