Pasja, kreatywność i zabawa modą. Polska piosenkarka i ambasadorka marki TOUS, Roxie Węgiel, znana z wyrazistej osobowości i charakterystycznego stylu, wzięła udział w wyjątkowej sesji wizerunkowej, która jest ukoronowaniem współpracy z hiszpańską marką. W sesji wykorzystano najnowszą biżuterię z kolekcji na jesień-zimę 2023: Color Pills oraz TOUS Manifesto.

Roxie Węgiel jest inspiracją dla swoich fanów, a jej kariera rozpoczęta w tak młodym wieku jest imponująca. Od kwietnia 2022 roku artystka pełni rolę ambasadorki TOUS, spójnie łącząc swój wizerunek artystyczny z rozpoznawalnym stylem marki. Jej współpraca z TOUS stanowi doskonały przykład harmonii między kreatywnością artystyczną a klasycznym rzemiosłem.

 

Roxie Węgiel i TOUS zachęcają do swobodnego wyrażania własnej osobowości przez eksperymentowanie z modą i tworzenie wyjątkowych stylizacji dopełnionych biżuteryjnymi dodatkami. Piosenkarka inspiruje wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność i nieszablonowe podejście do mody.

 

“Lubię łączyć różne style, a moje stylizacje charakteryzują się mocnymi akcentami. To dla mnie sposób wyrażania swojej indywidualności i kreatywności. Każdego dnia staram się tworzyć połączenia, które odzwierciedlają moją osobowość. Dzięki temu mogę bawić się modą i zawsze wyrazić to, kim jestem” - Roxie Węgiel, piosenkarka i ambasadorka TOUS.

 

Zobacz także:

Kolekcja TOUS Manifesto to podróż do świata kreacji i zwrócenie uwagi na detale biżuterii. Marka TOUS, znana z dbałości o jakość i estetykę, postanowiła nadać nowe oblicze klasycznemu zapięciu, przekształcając je w wyrafinowany monogram, który stał się centralnym elementem tej kolekcji. Z kolei w najnowszej linii biżuterii Color Pills z czarnym onyksem, marka nawiązuje do klasycznej elegancji. Połączenie tych dwóch kolekcji idealnie wpasowuje się w trendy sezonu jesień-zima, dopełniając każdą stylizację i dodając im szyku.

Na grudzień zaplanowano kolejną odsłonę kampanii TOUS z udziałem polskiej artystki. Czym tym razem zaskoczy nas hiszpańska marka? Tego dowiemy się już wkrótce.