Młoda, piękna, utalentowana. Taka właśnie jest nowa ambasadorka marki Tezenis. A została nią Roksana Węgiel, czyli jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. Teraz zaprasza do świata muzyki, który idealnie wpisuje się w młodzieżowe DNA znanej i lubianej w całej Europie marki. Poznajcie szczegóły współpracy i zobaczcie zdjęcia.

Roxie Węgiel ogłasza współpracę z marką Tezenis

Roksana Węgiel ogłosiła, że została nową ambasadorką marki Tezenis za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, który śledzi ponad 1,4 mln osób z Polski i nie tylko. Artystka nie kryje dumy. Poza tym zapowiada, że już niebawem ujawni kolejne szczegóły tej współpracy. Jak się okazuje, wraz z marką szykuje niespodzianki dla swoich fanek oraz fanów.

BIG NEWS! "Music for the body" - to nowe hasło marki @tezenisofficial. A ja właśnie stałam się dumną ambasadorką tej kampanii - napisała Roxie Węgiel na Instagramie.

Roxie Węgiel nową ambasadorką Tezenis. Co znajdziemy w kolekcji?

Zainspirowany odważnymi głosami wschodzących artystek i artystów, Tezenis wraca z nowym Manifesto i przedstawia kolejną ambasadorką marki Roksanę Węgiel. Piosenkarka jest idolką nastolatek, a jej grono fanek (i fanów) cały czas rośnie. 18-latka wydaje się więc idealna do tej roli. Szczególnie, że najnowsza kolekcja włoskiego brandu skupia się właśnie na młodości, doświadczaniu i… muzyce

Nowa kolekcja to zdecydowanie muzyka dla ciała – dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu prasowego. Zobaczymy w niej dużo tekstur, kształtów i materiałów. Nie zabraknie również klejnotów, dżetów i cekinów. Metaliczne kolory i nowoczesne kroje sprawdzą się dla każdej młodej (i nie tylko) dziewczyny, która chce pokazać swoją wewnętrzną artystkę.

Scrollujcie dalej, by zobaczyć pierwsze zdjęcia Roxie Węgiel w roli ambasadorki marki Tezenis.