Co jest kluczem do osiągnięcia wakacyjnej sylwetki, która będzie szczupła i jędrna, ale równocześnie zadbana? Oczywiście sport oraz zdrowa, zbilansowana dieta! Przygotowanie włosów do sezonu wakacyjnego również rozpoczyna się od kompleksowego działania. Wiele kobiet może nie zdawać sobie z tego sprawy, ale aby włosy były piękne na zewnątrz, należy zadbać o nie również od wewnątrz. Słońce, piasek oraz słona woda to nieodłączne elementy udanych wakacji, jednak ich wpływ na włosy może być destrukcyjny. Włosy są wtedy bardziej podatne na puszenie, osłabione oraz pozbawione życia, a efekt ten nasila się, jeśli już wcześniej nie były w dobrej kondycji. Tylko włosy zdrowe od wewnątrz są w stanie poradzić sobie z trudnymi warunkami na plaży, takimi jak wysoka temperatura i słona woda, oraz zachować piękny wygląd.

ZABIERZ PANTENE W SWOJĄ WAKACYJNĄ PODRÓŻ

Co jednak należy zrobić, aby włosy wyglądały świetnie podczas letnich wojaży? Niezależnie od tego, czy spędzasz wakacje w mieście, wygrzewasz się na plaży czy imprezujesz, tylko włosy zdrowe od wewnątrz będą w stanie oprzeć się trudnym warunkom pogodowym w każdej sytuacji. Nowe odżywki oraz innowacyjne szampony Pantene, pozwolą zachować włosom zdrowy wygląd pełen blasku. Nie ważne, gdzie planujesz przeżyć swoją letnią przygodę, włosy zdrowe od wewnątrz pozostaną gładkie i pełne blasku.

INNOWACYJNA FORMUŁA ODŻYWEK

Podczas każdego mycia narażamy nasze włosy na uszkodzenia, spowodowane naturalną obecnością zanieczyszczeń mineralnych w wodzie z kranu, zwłaszcza związków miedzi. Ich obecność jest niezbędna dla zdrowia naszego organizmu, jednak gromadzenie się nadmiernych ilości we wnętrzu włosa prowadzi do zerwania i erozji podstawowych białek i tłuszczów. Eksperci z Pantene Hair Research Institute pracowali nad odkryciem składnika, który ogranicza tę powszechną przyczynę uszkodzeń włosów. Okazało się, że do tej pory odżywki działały jedynie na powierzchni włosa. Odżywki Pantene z nową substancją aktywną - histydyną, przenikają w głąb struktury włosa docierając do pozostałych 95% włókien, dzięki czemu włosy stają się widocznie zdrowsze i piękniejsze. Główny naukowiec Pantene, Jeni Thomas wyjaśnia: Histydyna to naturalny komponent włosów. Udowodniono, że może ona z łatwością wnikać do rdzenia włosa, lokalizować zanieczyszczenia oksydacyjne, a następnie je neutralizować i usuwać. Histydyna zawarta w odżywkach pomaga zachować włosy naturalnie zdrowe i wzmocnić ich strukturę. 

DUET O KOMPLEKSOWYM DZIAŁANIU

Innowacyjne szampony Pantene zawierające formułę EDDS i nowe odżywki z histydyną pozwolą przywrócić zniszczonym włosom zdrowy blask. Zarówno działanie formuły EDDS, jak i histydyny polega na redukcji zanieczyszczeń mineralnych, osadzających się we włosach, jednak cel ten osiągają w różny sposób. Formuła EDDS zapobiega ich gromadzeniu się poprzez działanie w wodzie i na powierzchni włosów, natomiast histydyna wnika w głąb włosa aby zlokalizować i zneutralizować zanieczyszczenia obecne w jego wnętrzu. Zestaw składający się z szamponu i odżywki Pantene zapewnia dogłębną, kompleksową pielęgnację. W praktyce oznacza to, że podczas pobytu na plaży, gdzie włosy narażone są na działanie takich czynników jak wilgoć, wysoka temperatura oraz słona woda, włosy zdrowe od wewnątrz pozostaną gładkie i zdrowe od nasady aż po same końce.  

Zobacz także:

SZAMPON PANTENE AQUA LIGHT wzbogacony jest o potwierdzoną klinicznie formułę EDDS, która już od pierwszego mycia redukuje zawartość związków miedzi we włosach, pomagając zachować naturalne piękno włókna włosa. Pozwala tym samym cieszyć się zdrowymi, dobrze układającymi się włosami. Lekki szampon ze wzmacniającymi mikrocząsteczkami głęboko oczyszcza cienkie i pozbawione objętości włosy. Pomaga wzmocnić włosy bez ich obciążenia.

ODŻYWKA PANTENE AQUA LIGHT wzbogacona jest o formułę z histydyną, której efekty zostały potwierdzone badaniami klinicznymi. Histydyna wnika głęboko w głąb włosa i przywraca mu siłę dzięki wiązaniu oksydantów i ich neutralizacji, zmniejszając w ten sposób zanieczyszczenia mineralne we wnętrzu włosa. Sprawia, że z każdym kolejnym myciem włosy stają się mocniejsze, piękniejsze i wyraźnie zdrowsze, bez efektu obciążania.

 

Sugerowana maksymalna cena detaliczna: 

Szampon 250 ml: 10,99zł

Szampon 400 ml: 13,99zł

Odżywka 200 ml: 10,99zł

Odżywka 360 ml: 13,99zł 

Więcej informacji o produktach Pantene na stronie www.pantene.pl