Kto wie, jak potoczyłaby się kariera Claudii Schiffer gdyby nie marka, która ponad 20 lat temu okazała się trampoliną do sukcesu mało wówczas znanej, ale zjawiskowej blondynki. Również Gigi Hadid swoje pierwsze kroki stawiała na planie sesji wizerunkowych GUESS. W swojej prawie 40-letniej historii amerykański brand może pochwalić się współpracą z najlepszymi nazwiskami branży. Przez niespełna cztery dekady marka promowała więc przeróżne rodzaje piękna, w tym całkowicie naturalne. Teraz poszukuje go ponownie!

GUESS wraz z magazynem Glamour rozpoczyna ogólnopolską akcję Show Your Natural Beauty. Poszukujemy dziewczyny która świetnie czuje się we własnym ciele i kocha siebie w naturalnej wersji. Jeżeli bliskie są ci takie określenia jak #natural #nomakeup #happy #self-confident#feminin, koniecznie przyjdź na jeden z castingów! (harmonogram znajdziesz poniżej) W Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdyni i Warszawie w wybranych sklepach GUESS będzie czekać na ciebie profesjonalne jury złożone z ekspertów tej branży. Reżyserka pokazów Kasia Sokołowska, redaktor naczelna GlamourAnna Jurgaś i fotograf Mateusz Stankiewicz wyłonią łącznie dziesięć dziewczyn, które wezmą udział w internetowym głosowaniu na Glamour.pl i zawalczą o SUPER nagrodę! Jaką? Zwyciężczyni weźmie udział w sesji zdjęciowej i znajdzie się na okładce polskiej edycji Glamour w towarzystwie Igi Lisi Jessiki Mercedes Kirschner, ambasadorek akcji! Gra jest więc warta świeczki.
 

Czekamy na Ciebie w godzinach 11:00-14:00:

30.09 – w sklepie GUESS w Galerii Kazimierz w Krakowie

01.10 – w sklepie GUESS w Magnolia Park we Wrocławiu

14.10 – w sklepie GUESS w centrum handlowym Posnania w Poznaniu

15.10 – w sklepie GUESS w centrum handlowym Riviera w Gdyni

28.10 – (w godzinach 8:00 – 11:00) w kawiarence DD TVN w Warszawie


Uwaga! Nie musisz być modelką, mieć 180 cm wzrostu i idealnych wymiarów. Piękno tkwi w każdej z nas bez względu na wiek, wagę, pochodzenie czy typ urody. Przyjdź i pokaż się taką, jaką jesteś :)


Regulamin akcji znajdziesz tutaj.