Pierwsze spotkanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Zarówno pod względem Waszego zainteresowania, jak i zaangażowania w temat. Byłyście otwarte na dyskusję, chętne do dzielenia się swoimi przeżyciami i przemyśleniami, ale też nie szczędziłyście sobie wzajemnie wsparcia. Pokazałyście, czym jest prawdziwe siostrzeństwo i że takie spotkania mogą nieść ze sobą wiele dobrego. Dałyście nam też znać, że to dla Was szalenie ważne, by na forum rozmawiać o ważnych i często trudnych tematach. Jednym z nich jest „Tolerancja”. Już w najbliższy piątek (14.06) spotkamy się, by porozmawiać, czym tak właściwie dzisiaj jest? Co to pojęcie dla nas oznacza, na jakie wsparcie (lub jego brak) mogą liczyć w naszym kraju o „innej” niż ogólnie przyjęta tożsamości seksualnej, wierze lub innym niż polskie pochodzeniu? Spróbujemy zrozumieć, czym dziś powinna być tolerancja i tym samym uczcić pride month, miesiąc dumy i celebrowania różnorodności.

Zależy nam na kameralnej atmosferze, która sprzyja konstruktywnej dyskusji, dlatego ilość miejsc jest ograniczona. Spotkanie jest całkowicie bezpłatne, ale obowiązuje na nie rejestracja (formularz poniżej).

Tym razem na drugie Dziewczyńskie Spotkanie Glamour x G'rls Room zapraszamy Was do siedziby naszego wydawnictwa Burda Media Polska, ul. Marynarska 15 w Warszawie (piętro 10). Zaczynamy o godzinie 18:00!

Jak poprzednio zaprosiłyśmy świetne dziewczyny, które zgodziły się wziąć udział w tej – powiedzmy sobie szczerze – niełatwej dyskusji. No bo czym tak właściwie jest dzisiaj tolerancja? Czy odpowiedź na to pytanie jest prosta? O to zapytamy Cecylię Jakubczak, odpowiadającą za PR i komunikację Kampanii Przeciw Homofobii, aktywistkę Ewę Bujacz (@lewogram), Martę Dyks, modelkę, która otwarcie i publicznie wspiera środowisko LGBTQIA+, a także psychoterapeutkę Annę Czarnecką.

Poruszymy tematy stereotypów, społeczeństwa otwartego i porozmawiamy o różnorodności, w której tkwi nasza siła. Bądźcie z nami! Do zobaczenia, dziewczyny z magazynów Glamour i Grl's Room.