Ryan Gosling to niezaprzeczalny król kina, co udowodnił już swoimi rolami w „Pamiętniku”, „La la land” czy „Kocha, lubi, szanuje”. Od dramatów, przez komedie, aż po musicale – Kanadyjczyk nieustannie pokazuje, że dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. No bo w końcu który dwukrotnie nominowany do nagrody Oscara aktor ma również hit, który podbija listę przebojów Billboard 100? Nie ma wątpliwości, że Gosling jest w tym przypadku wyjątkiem, a wszystko za sprawą utworu „I'm Just Ken”, który stał się absolutnym hitem dzięki najnowszemu projektowi 42-latka – „Barbie”. Nic dziwnego, że wykonana przez Ryana piosenka od kilku tygodni jest viralem w sieci – w końcu produkcja w reżyserii Grety Gerwig to najchętniej oglądany obraz tegorocznego lata oraz najlepiej prosperujący finansowo film wyreżyserowany przez kobietę („Barbie” ma na swoim koncie już miliard dolarów, a to z pewnością jeszcze nie koniec!).

Co więcej, Gosling nieustannie udowadnia, że jest nie tylko doskonałym wokalistą i świetnym aktorem, ale również urodzonym Kenem. Wystarczy obejrzeć kilka wywiadów z promocji różowej produkcji, by zdać sobie sprawę, że Ryan nie wcielił się rolę Kena, on się nim po prostu stał. A kenergy zobowiązuje.

Ryan Gosling świętował urodziny Grety Gerwig w wyjątkowy sposób

Ryan Gosling nie pozwolił, by Greta Gerwig świętowała swoje urodziny bez dobrej dawki kenergy. Właśnie dlatego 42-latek postanowił zaskoczyć reżyserkę flash mobem z Kenem w roli głównej z okazji jej 40. urodzin. W jaki sposób? 4. sierpnia filmowczyni rozpoczęła swoje urodziny od porannego pilatesu, jednak zapewne nie spodziewała się, że zajęcia z osobistą trenerką zostaną przerwane przez grupę Kenów, którzy wykonali hitowy utwór „I'm Just Ken”, co oczywiście odbyło się z inicjatywy samego Goslinga. Występ taneczny zakończył się wesołym okrzykiem „Wszystkiego najlepszego, Greta!”, co zostało entuzjastycznie odebrane przez solenizantkę. Całe zajście zostało nagrane i opublikowane na oficjalnym koncie filmu „Barbie” na TikToku.

Jak Ken wie… Czasami jedynym sposobem na wyrażenie swoich uczuć jest śpiew i taniec. Ken Ryan wysłał te specjalne lalki, aby rozpocząć urodziny Grety z najlepszymi uczuciami! – czytamy w opisie pod filmem.

@barbiethemovie As Kens know…. Sometimes the only way to express your feelings is through song & dance! Ken Ryan sent these special Barbies and Kens to start Greta’s birthday with all the feelings!! 📷 @Christine Crais ♬ original sound - Barbie Movie

Jak się okazuje, to nie pierwszy raz, gdy Ryan Gosling zaskoczył swoje koleżanki z pracy specjalnym występem. Gdy aktorki pracujące nad „Barbie” oraz reżyserka urządziły sobie nocowanie, filmowy Ken zrobił im niespodziankę w postaci gry na dudach. Wygląda na to, że muzyka to jeden z języków miłości Kanadyjczyka.