Która z nas nie chce wyglądać jak milion dolarów? Chyba każdej z nas marzą się ubrania i dodatki od wielkich projektantów i domów mody. Kwestią problematyczną są jednak niebotyczne ceny, jakie osiągają te rzeczy. Na szczęście w popularnych sieciówkach często można dostać ubrania, torebki i buty, które wyglądają jak z wybiegów, ale kosztują zdecydowanie mniej. Już dawno ustalono, że styl nie jest kwestią pieniędzy, dlatego postanowiłyśmy przeszukać ofertę marek odzieżowych w poszukiwaniu prawdziwych perełek i podzielić się z Wami odkrytymi skarbami!

Co sprawia, że niektóre ubrania i akcesoria wydają nam się luksusowe? Przede wszystkim chodzi o jakość oraz detale, bo diabeł tkwi w szczegółach. Po pierwsze, należy zwracać uwagę na materiały, z jakich wykonano odzież. Sweter z jak największym procentem wełny, domieszką kaszmiru czy skórzana torba zamiast skórzanej imitacji nie będą do wyrzucenia po jednym sezonie.

Jeżeli szukacie sukienek rodem z czerwonego dywanu a'la Valentino, radzimy udać się do Uterqüe czy & Other Stories. Natomiast dodatki jak z wybiegu Dolce & Gabbana znajdziecie w Zarze – naszym faworytem są kolczyki z frędzlami, które skutecznie podkręcą jesienną stylizację. Marzy Wam się płaszcz zachowany w estetyce włoskiego domu mody Max Mara? Zajrzyjcie do H&M. W galerii znajdziecie kilkanaście produktów, które wyglądają jak luksusowe, a które kupicie w sieciówkach!