Jedno z najbardziej oczekiwanych zdarzeń z udziałem członków rodziny królewskiej za nami, ale mimo że od chrzcin księcia Louisa minął już prawie tydzień, nie schodzi ono z ust wszystkich.

ZOBACZ TAKŻE: Chrzest księcia Louisa – zjawiskowa Kate i urocze zdjęcia Charlotte i George'a >>>

Ceremonia która odbyła się w Pałacu św. Jakuba w Londynie pod nieobecność monarchini i jej męża, doczekała się oficjalnej dokumentacji, której efekty właśnie zobaczyły światło dzienne. Już zdjęcia upamiętniające sam obrzęd były wyjątkowe, bo był to pierwszy raz, gdy udało się uchwycić księcia Williama i Kate Middleton z całą trójką pociech. Poza tym wyraźnie  zdradzały wyjątkowo radosną atmosferę wspomnianego święta. Ale te, które Pałac Kensington właśnie upublicznił, to jedne z najładniejszych i najbardziej wyjątkowych ujęć członków rodziny królewskiej, jakie widzieliśmy!

Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa

Czuję się wyróżniony możliwością uczestniczenia w tym wyjątkowym zdarzeniu i uwiecznienia go – skomentował w jednym z wywiadów fotograf Matt Holyoak, genialny portrecista mający na koncie m.in. fotografie królowej Elżbiety i jej męża księcia Filipa upamiętniające ich 70. rocznicę ślubu, a  także sesje sławnych osobowości związanych z showbiznesem. Atmosfera była wyjątkowa, mam nadzieje że udało mi się uchwycić na zdjęciach wyjątkowy nastrój tej chwili.

Chrzciny księcia Louisa 

I jeśli przyjrzeć się pamiątkowym zdjęciom, faktycznie widać, że goście bawili się dokonale. Zbiorowe zdjęcie przestawia całą rodzinę: poza głównym bohaterem, czyli 11-tygodniowym księciem Louisem, jego rodzicami i rodzeństwem, z fotografii spoglądają Meghan Markle i książę Harry, rodzice Kate, czyli Carole i Michael Middleton, jej ciężarna siostra Pipa z mężem Jamesem oraz książę Karol z Camillą Parker Bowles.

Cała sesja jest fantastyczna i mimo że to oficjalne książęce portrety, brak im sztampy i sztywności. Przeciwnie – są dowodem na to, że portretowani czują się ze sobą swobodnie i szczerze cieszą się ze spotkania i wspólnego świętowania.

Nasze ulubione ujęcie to to przestawiające Kate Middleton i księcia Wiliama z dziećmi. Zarówno Kate trzymająca w objęciach Louisa i z uśmiechem mu się przyglądająca, jak też książę George i księżniczka Charlotte i ich tata są wyraźnie zrelaksowani i odprężeni, dzięki czemu udało się uchwycić fantastyczną energię tej rodziny. To najpiękniejszy portrety rodzinny, jaki widzieliśmy!

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy, dlaczego księżna Kate na chrzciny swoich dzieci zakłada kremową sukienkę! >>>