Niedawno dowiedzieliśmy się, że film Jana Komasy Boże ciało ma szansę zgarnąć Oscara w kategorii Najlepszy film międzynarodowy, ale reżyser nie spoczywa na laurach i nie zamierza zwalniać tempa. Do sieci trafił właśnie zwiastun jego najnowszego obrazu Sala samobójców. Hejter, który jest kontynuacją głośnej produkcji sprzed lat. Film trafi do kin  Reżyserski debiut Jana Komasy odbił się szerokim echem. Sala samobójców z 2011 roku wywołała wiele emocji i różne zdania krytyków oraz widzów. Film z Jakubem Gierszałem i Romą Gąsiorowską w rolach głównych zdobył prestiżową statuetkę Złoty Lew za najlepszy montaż oraz w kategorii odkrycie roku. W zeszłym roku Edward Miszczak, dyrektor TVN, zdradził na konferencji, że obraz doczeka się sequela, a stacja zajmie się produkcją. Wyznał również, że będzie to cyber-thriller opowiadający współczesną historię Romea i Julii. Zdjęcia do drugiej części, zatytułowanej Sala samobójców. Hejter, zakończono pod koniec 2019 roku. 

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”- powstanie kolejna część kultowej komedii! Mamy zwiastun!

Sala samobójców. Hejter: zwiastun i data premiery sequela Jana Komasy

Sala samobójców. Hejter opowie historię studenta prawa Uniwersytetu Warszawskiego, Tomka, którego wyrzucono ze studiów za plagiat. Chłopak, próbując ukryć ten fakt, wciąż przyjmuje pomoc finansową od państwa Krauskich, skrycie podkochując się w ich córce Gabi. Kiedy wszystko wychodzi na jaw, postanawia zemścić się na nich, wykorzystując do tego nowe technologie. Film podejmie bardzo aktualny w dobie mediów społecznościowych wątek hejtu i przedstawi zatrważające skutki, jakie może ze sobą nieść obrażanie kogoś w internecie. 

W drugiej części obrazu Jana Komasy nie zobaczymy aktorów znanych Sali Samobójców, czyli Jakuba Gierszała, Romy Gąsiorowskiej czy Krzysztofa Pieczyńskiego. W rolach głównych pojawią się za to: znany z serialu Druga szansa  Maciej Musiałowski (Tomek) i Vanessa Aleksander (Gabi), którą oglądaliśmy w Wojennych dziewczynach i Belle Epoque oraz Julia Wieniawa. Oprócz młodych aktorów, w produkcji Jana Komasa zagrali Danuta Stenka i Maciej Stuhr (państwo Krauscy), a także Agata Kulesza, która wystąpiła również w pierwszej części oraz Jacek Koman i Adam Gradowski. Premiera odbędzie się wiosną 2020 roku, dokładnie 13 marca2020. Myślicie, że produkcja powtórzy sukces tej z 2011? Przekonamy się o tym już niedługo!

W galerii znajdziecie pierwsze kadry z filmu Jana Komasy Sala samobójców. Hejter. A poniżej obejrzycie oficjalny zwiastun. Wybierzecie się do kina?