Reżyserski debiut Jana Komasy odbił się szerokim echem. Sala samobójców z 2011 roku wywołała wiele emocji i różne zdania krytyków oraz widzów. Film z Jakubem Gierszałem i Romą Gąsiorowską w rolach głównych zdobył prestiżową statuetkę Złoty Lew za najlepszy montaż oraz w kategorii odkrycie roku. Pod koniec września Edward Miszczak, dyrektor TVN, zdradził na konferencji, że obraz doczeka się sequela, a stacja zajmie się produkcją. Wyznał również, że będzie to cyber-thriller opowiadający współczesną historię Romea i Julii. Według najnowszych informacji właśnie zakończono zdjęcia do drugiej części, zatytułowanej Sala samobójców. Hejter. Kiedy odbędzie się premiera i kto zagra główne role?

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”- powstanie kolejna część kultowej komedii! Mamy zwiastun! >>>

Sala samobójców. Hejter: obsada i data premiery sequela Jana Komasy

Sala samobójców. Hejter opowie historię studenta prawa Uniwersytetu Warszawskiego, Tomka, którego wyrzucono ze studiów za plagiat. Chłopak, próbując ukryć ten fakt, wciąż przyjmuje pomoc finansową od państwa Krauskich, skrycie podkochując się w ich córce Gabi. Kiedy wszystko wychodzi na jaw, postanawia zemścić się na nich, wykorzystując do tego nowe technologie. Film podejmie bardzo aktualny w dobie mediów społecznościowych wątek hejtu i przedstawi zatrważające skutki, jakie może ze sobą nieść obrażanie kogoś w internecie. 

W drugiej części obrazu Jana Komasy nie zobaczymy aktorów znanych Sali Samobójców, czyli Jakuba Gierszała, Romy Gąsiorowskiej czy Krzysztofa Pieczyńskiego. W rolach głównych pojawią się za to: znany z serialu Druga szansa  Maciej Musiałowski (Tomek) i Vanessa Aleksander (Gabi), którą oglądaliśmy w Wojennych dziewczynach i Belle Epoque. Oprócz młodych aktorów, w produkcji Jana Komasa zagrali Danuta Stenka i Maciej Stuhr (państwo Krauscy), a także Agata Kulesza, która wystąpiła również w pierwszej części oraz Jacek Koman i Adam Gradowski. Premiera odbędzie się wiosną 2020 roku, niestety dokładna data jest na tem moment nieznana. Myślicie, że produkcja powtórzy sukces tej z 2011? Przekonamy się o tym już niedługo!

W galerii znajdziecie pierwsze kadry z filmu Jana Komasy Sala samobójców. Hejter. Wybierzecie się do kina?