Sanah nie zwalnia tempa. Jeszcze w trakcie trwania swojej drugiej już w tym roku trasy koncertowej artystka ogłosiła kolejne występy. Po wiosennym tournée w halach widowiskowo-sportowych i eleganckich koncertach z udziałem orkiestry i chóru przyszedł czas na „Ucztę nad Ucztami”, czyli spełnienie największego muzycznego marzenia piosenkarki. Mowa o pierwszych w jej dotychczasowej karierze występach na stadionach. O tym, że Sanah przymierza się do ogłoszenia czegoś naprawdę spektakularnego, można było się domyślać już od dłuższego czasu. Dla większości osób wszystko jednak stało się jasne dopiero po premierze jej najnowszego singla pt. „Najlepszy dzień w moim życiu”. Wokalistka śpiewa w nim, że „marzy wciąż o stadionie”. Jakby tego było mało, towarzyszący utworowi teledysk zrealizowano na terenie Stadionu Śląskiego i Polsat Plus Areny, co oczywiście nie umknęło uwadze spostrzegawczych fanów.

„Uczta nad Ucztami”, czyli Sanah tworzy historię

Dwa dni po premierze piosenki wraz z wideoklipem Sanah oficjalnie potwierdziła, że faktycznie już wkrótce wystąpi na największych obiektach w naszym kraju.

Wymarzyłam coś na moich 5. urodzinach. Dopiero dziś, tak trochę nieśmiało, ale chciałabym spróbować zrealizować to marzenie. Nieśmiało, ale jednak…zapraszam Was na STADIONY! – napisała Sanah o swoim nadchodzącym wielkimi krokami projekcie.

PS. Gdyby nie to nieustanne wsparcie, które codziennie dostaję od Was, dziś nie byłabym taka odważna, Dziękuję Wam moi kochani najukochańsi! – dodała, zwracając się bezpośrednio do swoich wiernych słuchaczy.

Warto wspomnieć, że Sanah będzie pierwszą artystką w historii polskiej muzyki rozrywkowej, która zagra solowe koncerty na stadionach.

Sanah – daty i miejsca stadionowych koncertów

W ramach „Uczty nad Ucztami” Sanah na razie ogłosiła dwa koncerty. Obydwa zaplanowane są na lato 2023 roku.

15.08.2023 (wtorek) – Stadion Śląski, Chorzów

8.09.2023 (piątek) – Polsat Plus Arena Gdańsk

Zobacz także:

„Uczta nad Ucztami” – rodzaje i ceny biletów na koncerty Sanah w 2023 roku

Sprzedaż biletów na stadionowe koncerty Sanah w Chorzowie i Gdańsku rozpoczęła się we wtorek, 6 grudnia o godzinie 12:00. Wejściówki można nabyć online za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej www.ucztanaducztami.pl.

Bilety na „Ucztę nad Ucztami” zostały podzielone na kilku puli. Niektóre z nich są już wyprzedane. Obecnie dostępne są wejściówki następujących kategoriach cenowych:

Chorzów:

  • płyta (miejsce stojące): 159 zł
  • trybuna (miejsce siedzące): 129 - 269 zł
  • PREMIUM (miejsca siedzące): 549 zł

Gdańsk:

  • płyta (miejsce stojące): 159 zł
  • trybuna (miejsce siedzące): 169 - 279 zł
  • PREMIUM (miejsca siedzące): 549 zł

Organizatorami wydarzenia są DM Agency i wytwórnia Magic Records.