sanah ma ostatnio sporo powodów do świętowania. Wokalistce udało się niedawno prześcignąć Malika Montanę i zostać najpopularniejszą polską artystką w serwisie Spotify. Utalentowana 24-latka niepodzielnie rządzi też na liście najchętniej kupowanych albumów. W najnowszym zestawieniu Oficjalnej Listy Sprzedaży jej ostatnie płyty „Uczta” i dopiero co nagrodzona Fryderykiem „Irenka” okupują dwa pierwsze miejsca. Jakby tego było, w Top 10 znalazł się też jej debiutancki krążek „Królowa dram” sprzed dwóch lat.

sanah zaprasza nas na ucztę

Jak świeże bułeczki rozchodzą się jednak nie tylko płyty piosenkarki, ale także bilety na jej koncerty. Już dziś artystka rozpoczyna w gdańskiej Ergo Arenie wyprzedane tournée o nazwie Uczta u sanah, na które w sumie rozeszło się ponad 100 tysięcy wejściówek. Co ciekawe, start wyczekiwanej trasy wykonawczyni przeboju „Kolońska i szlugi” zbiegł się z ogłoszeniem jej kolejnego projektu. Na jaw wyszło, że Zuzanna Jurczak podjęła się współpracy ze znaną marką spożywczą. To nie żart. Lada moment do sprzedaży trafią... kabanosy sanah.

Reakcje internautów wskazują na to, że informacja o specjalnej linii kabanosów od sanah zaskoczyła wiele osób. Wierni fani artystki, którzy regularnie zaglądają na jej profile w mediach społecznościowych, doskonale jednak wiedzą, że faktyczne jest to jej ulubiona przekąska, która przewija się w jej wpisach już od ładnych paru lat.

Kabanosy sanah – gdzie kupić?

Informacja o limitowanej edycji kabanosów sygnowanych pseudonimem gwiazdy pojawiła się w czwartek na oficjalnych profilach marki Sokołów.


Czas na UCZTĘ! I to nie byle jaką, ponieważ zostaliśmy partnerem trasy koncertowej sanah - Uczta Tour 2022, która rusza już 30 kwietnia! Na koncertach artystki znajdziecie naszą strefę, gdzie będzie można zakupić limitowaną edycję kabanosów. Do zobaczenia! - czytamy.

Kabanosy sanah będzie można kupić nie tylko na koncertach piosenkarki. Od poniedziałku 2 maja będzie można bowiem je nabyć także w wybranych sklepach na terenie Trójmiasta, Szczecina, Torunia, Warszawy, Krakowa, Łodzi, Poznania i Wrocławia. Pełną listę punktów, w których dostępne będą „kabanosiki sanah”, znajdziecie na profilach marki Sokołów w social mediach. Niestety obejść się smakiem będą musieli wszyscy ci, którzy liczyli na kabanosy od sanah w wersji drobiowej lub wegetariańskiej.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.

Zobacz także: