Bryan Randall odszedł w wieku 57 lat po długiej walce z chorobą. Fotograf i model, a prywatnie partner Sandry Bullock zmagał się z ALS, czyli stwardnieniem zanikowym bocznym. O jego śmierci w oficjalnym oświadczeniu poinformowała rodzina.

Partner Sandry Bullock, Bryan Randall nie żyje

Bryan Randall zmarł 5 sierpnia 2023. Odchodził otoczony rodziną i bliskimi, którzy wspierali go do końca, dbając, by miał jak najlepszą opiekę. W oficjalnym oświadczeniu podziękowano lekarzom za niestrudzoną walkę o jego zdrowie:

Z wielkim smutkiem informujemy, że 5 sierpnia Bryan Randall odszedł spokojnie po trzyletniej walce z ALS. Bryan postanowił utrzymać swoją walkę z ALS w tajemnicy, a ci z nas, którzy się nim opiekowali, zrobili wszystko, co w naszej mocy, aby uszanować jego prośbę. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni niestrudzonym lekarzom, którzy wraz z nami przechodzili przez trudy tej choroby oraz niesamowitym pielęgniarkom, które stały się naszymi współlokatorkami, często poświęcając czas z własnymi rodzinami, żeby nam pomóc – czytamy w oświadczeniu rodziny.

Związek Sandry Bullock i Bryana Randalla

Sandra Bullock i Bryan Randall byli razem od 2015 roku, jednak próżno było szukać ich na ściankach. Mimo to aktorka nie ukrywała swojego związku, kilkukrotnie nazywając ukochanego „miłością jej życia”, a także „przykładem, jaki chciała, żeby miały jej dzieci”.

Historia ich miłości brzmi jak gotowy scenariusz filmowy. Poznali się na urodzinach adoptowanego syna gwiazdy, które fotografował Bryan. Po raz pierwszy para pokazała się publicznie razem w sierpniu 2015 roku, a w 2019 roku w mediach rozgorzały (nigdy niepotwierdzone) plotki o ich ślubie. Sakramentalne „tak” mieli powiedzieć sobie podczas kameralnej uroczystości w posiadłości aktorki w Jackson Hole w Wyoming, a w radosnym momencie mieli towarzyszyć im wyłącznie najbliżsi. 

Na ten moment Sandra Bullock publicznie nie skomentowała śmierci partnera.

Bliskim Bryana Randalla składamy kondolencje.