Sandra Kubicka to 26-letnia influencerka o wielu talentach, która przez ostatnie lata - jak sama twierdzi - nie miała szczęścia w miłości. Dowodem tego mogą być dwukrotnie zerwane przez gwiazdę zaręczyny. Od pewnego czasu tworzy jednak pełen radości i czułości związek z muzykiem, Alkiem Baronem. Nie da się ukryć, że modelka promienieje i dawno nie wyglądała na równie spokojną - co zresztą sama potwierdza. Dzieli się na swoim Instagramie kadrami z wspólnego życia pary, które przepełnione jest romantycznymi chwilami, podróżami, a także deklaracjami nieograniczonej miłości.

Związek Sandry Kubickiej i Alka Barona - publikacje w sieci

Z okazji 38. urodzin swojego partnera Sandra Kubicka zorganizowała ukochanemu wyjazd w Alpy. Para namiętnie chwali się swoimi pięknymi zdjęciami i filmikami z włoskiego wyjazdu. W wolnej chwili influencerka zorganizowała jednak sesję Q&A, podczas której odpowiedziała swoim obserwującym na pytania dotyczące kwestii zdrowotnych, biznesowych, a także - rzecz jasna - miłosnych. 

Jesteśmy silni osobno. Razem niezniszczalni. Dlatego nic nas nie tyka - twierdzi modelka. 

Nie zabrakło również pytania o to, czy gwiazda woli starszych od siebie mężczyzn.

Czas, kiedy czułam ogromną przepaść emocjonalną i rozwoju to był czas, gdy byłam z chłopakiem w moim wieku... Więc tak, wolę starszego Alka - zdradziła.

Sandra Kubicka i Baron - jaka jest historia ich miłości

Znajomość Sandry Kubickiej i muzyka trwa już od 4 lat, jednak - jak twierdzi modelka - w przeszłości nie byli gotowi, żeby razem budować związek. Poznali się podczas wyjścia ze znajomymi na drinka, po czym modelka ponownie wróciła do Miami, gdzie wówczas mieszkała i robiła karierę. 

Teraz jest czas na nas. Przyciągnęliśmy siebie myślami -  przyznaje Sandra.

Celebrytka zdradziła również jeszcze jedną, ciekawą rzecz. Zaledwie chwilę po tym, kiedy wyznała swojemu przyjacielowi, Harry'emu, że Alek Baron jest „przystojnym ciachem i wydaje się ciepłą osobą", przypadkiem wpadła na muzyka i „już go nie wypuściła". Czyżby to przeznaczenie zbliżyło ich do siebie? Tego nie wiemy, pozostaje nam jednak życzyć tej parze dużo radości i wielu cudownych chwil razem.