Jeśli od dawna obserwujecie Sandrę Kubicką, na pewno pamiętacie, że mniej więcej dwa lata temu modelka przyjęła oświadczyny swojego ówczesnego chłopaka - Cedrica Gervaisa. Para wyglądała na ultra szczęśliwą i zakochaną. Nikogo nie zdziwił więc fakt, że przygotowania do ceremonii ruszyły pełną parą. Sandra Kubicka znalazła nawet wymarzoną suknię ślubną. Jednak polska modelka i Cedric Gervais nie złożyli sobie przysięgi małżeńskiej. Kilka miesięcy przed ślubem okazało się bowiem, że Cedric Gervais zdradza Sandrę Kubicką. Cała sprawa źle wpłynęła na samopoczucie modelki. Polka nie udawała przed obserwatorami, że wszystko u niej w porządku - pozostawała z nimi absolutnie szczera. W końcu Sandra Kubicka odnalazła prawdziwe szczęście u boku brazylijskiego przedsiębiorcy. Kaio Alves Goncalves wspierał swoją ukochaną w najtrudniejszych momentach - podczas walki z PCOS, a także gdy brała udział w Tańcu z gwiazdami. Zakochani zaręczyli się w sierpniu 2019. Teraz (po kilku miesiącach spędzonych w Polsce i mini kryzysie w ich związku) wrócili do USA i planują ślub. O szczegółach związanych z ceremonią opowiedziała sama Sandra Kubicka.

Sandra Kubicka ujawniła datę ślubu z Kaio Alvesem Goncalvesem i zdradziła szczegóły związane z ceremonią!

Odpowiadając na pytania fanów na Instagramie, polska modelka zdradziła, że jej cel na 2020 rok to zostać „panią Sandrą Kubicką Goncalves”. Ujawniła też kilka istotnych szczegółów dotyczących zaślubin. Okazuje się, że Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves nie wezmą jednego ślubu, ale dwa. Dlaczego zdecydowali się na taki krok? Prawdopodobnie ze względów organizacyjnych. Już niedługo odbędzie się kameralna uroczystość w Miami. Natomiast data oficjalnego ślubu cywilnego w Polsce została wyznaczona na lipiec 2020. Modelka zdradziła, że lista gości jest już gotowa - w poniedziałek (20 stycznia) zajmą się rozsyłaniem zaproszeń.

Kilka miesięcy temu Sandra Kubicka opowiedziała również o swojej sukni ślubnej. Przypomnijmy, że uczestniczka Tańca z gwiazdami 10 odwiedziła salon sukien ślubnych niespełna tydzień po tym, jak przyjęła oświadczyny Kaio Alvesa Goncalvesa. Modelka przyznała, że będą to suknie jej marzeń. Myślicie, że Sandra Kubicka postawi na kreacje od polskich projektantów?

#SelerChallenge, czyli dlaczego każda z was powinna podjąć wyzwanie Sandry Kubickiej >>>