Sara Boruc Mannei urodziła! Żona Artura Boruca podzieliła się radosną nowiną na swoim Instagramie. Podobnie jak piłkarz, na swoim profilu umieściła krótkie wideo pokazujące świeżo upieczonych rodziców z nowo narodzonym dzieckiem. Już od kilku miesięcy było wiadomo, że gwiazda spodziewa się pierwszego syna, a dziś zdradziła, jakie otrzymał imię! Jak się okazuje państwo Boruc zdecydowali się nazwać chłopca Noah, o czym poinformowali swoich fanów w social mediach. Były bramkarz reprezentacji Polski napisał: „Jest już z nami Noah. Nie potrafię wyrazić słowami jaki jestem dumny z Ciebie Słońce. Dziekuje... Noah is here #borucmannei #boruc”. Każda fanka filmu Do wszystkich chłopców, których kochałam doskonale zna to imię! W końcu nosi je odtwórca roli Petera Kavinsky'ego, i jeden z Waszych ulubionych, nowych aktorów młodego pokolenia, Noah Centineo.

Noah Boruc jest pierwszym synem Sary Boruc Mannei i Artura Boruca. Piosenkarka, businesswoman i gwiazda Instagrama z poprzednim partnerem ma jedną córkę, druga jest owocem związku z bramkarzem. Z kolei piłkarz ma już jednego syna z pierwszego małżeństwa.

Całej rodzinie gratulujemy!

Zobacz także: Marta Wierzbicka jest w ciąży?! Aktorka pokazała pokaźny ciążowy brzuszek i otrzymała gratulacje od Michała Piróga