Scarlett Johansson jest jedną z największych (i najlepiej zarabiających) gwiazd Hollywood. Aktorka, która na koncie ma role w filmach wybitnych reżyserów, m.in. Sofii Coppoli, Woody’ego Allena i Luca Bessona, niechętnie dzieli się ze światem swoim życiem prywatnym. 35-latka długo nie miała szczęścia w miłości, ale kilka lat temu na jej drodze pojawił się Colin Jost. Amerykańska prasa donosi, że para po dwóch latach związku zaręczyła! 

Scarlett Johansson i Colin Jost zaręczyli się!

The Associated Press oficjalnie potwierdził zaręczyny Scarlett Johansson i jej partnera Colina Josta. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach aktor komediowy oświadczył się, ale na pewno była to romantyczna i bardzo intymna chwila! Tuż po tym, jak Scarlett zgodziła się zostać żoną Colina i zdecydowała się po raz kolejny stanąć na ślubnym kobiercu, para pojawiła się na premierze Avengers: Endgame, w którym gra Johansson. Aktorzy spotykają się od 2 lat. Przypomnijmy, że Scarlett ma na koncie dwa nieudane małżeństwa. Przez 4 lata była żoną Ryana Reynoldsa, a następnie powiedziała „tak” francuskiemu dziennikarzowi, Romainowi Dauriacowi. Byli małżonkowie mają 4-letnią córkę Rose Dorothy. Nie wiadomo, kiedy odbędzie się ślub Scarlett Johansson i Colina Josta, ale podejrzewamy, że nie będą zwlekać zbyt długo, aby sformalizować związek!

Scarlett Johansson najlepiej zarabiającą aktorką>>>

Kim jest Colin Jost, narzeczony Scarlett Johansson?

Colin Jost jest absolwentem prestiżowej uczelni Harvard, którą skończył w 2005 roku. Niedługo potem zatrudniono go w telewizji NBC w dobrze Wam znanym programie Saturday Night Live. 36-latek został komikiem, który w swoich stand-upach porusza tematy polityczne, popkulturowe i medialne. Ma na swoim koncie publikacja w takich magazynach jak The New York Times Magazine i The Huffington Post. Wystąpił również jako aktor w filmach Staten Island Summer oraz How to Be Single

Scarlett Johansson wzięła ślub po raz trzeci! >>>