Sebastian Fabijański jest obecny w mediach od wielu lat. Kiedyś mówiło (i pisało) się o nim głównie w kontekście poczynań zawodowych (ma na swoim koncie kilka interesujących ról), a od niedawna ze względu na wydarzenia w życiu prywatnym. Aktor (a także raper, malarz i zawodnik Fame MMA) ma za sobą m.in. głośne rozstanie z Maffashion oraz domniemany romans z Anną Marią Sieklucką. Ostatnio rodzime media show-biznesowe poinformowały o nowym związku Sebastiana Fabijańskiego. Co wiemy na ten temat?

Sebastian Fabijański ma nową dziewczynę

Podczas uroczystej premiery głośnego filmu „Heaven in Hell” z Magdaleną Boczarską i Simonem Susinną w rolach głównych Sebastian Fabijański przyznał w wywiadach, że aktualnie się z kimś spotyka. Nie chciał jednak ujawniać szczegółów nowego związku. Natomiast niedługo po premierze gwiazdor został przyłapany przez paparazzi w towarzystwie ukochanej, a ich wspólne zdjęcia zostały opublikowane na łamach tygodnika „Twoje Imperium”. 

Sebastian Fabijański jest zakochany. Z kim spotyka się znany aktor?

Serwis „Pudelek” poinformował, że nowa ukochana Sebastiana Fabijańskiego to zaledwie 19-letnia influencerka, która ma na imię Zofia (w social mediach posługuje się nickiem @strulax), a także przedstawił kilka dowodów potwierdzających, że łączy ich coś więcej. Na profilu nastolatki na Instagramie widać m.in. futrzany płaszcz – taki sam jak na zdjęciach opublikowanych przez wspomniany tygodnik. To samo dotyczy charakterystycznego kolczyka. Nowa dziewczyna Sebastiana Fabijańskiego chętnie pokazuje swoją codzienność w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem oraz TikTokiem. Obserwuje nie tylko oficjalny profil aktora, ale również jego siostry – Wiktorii. 

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że główni zainteresowani całą sprawą nie skomentowali jeszcze medialnych doniesień. Jeśli się to zmieni – potwierdzą związek albo zdementują krążące w sieci plotki – na pewno was o tym poinformujemy. Na razie życzymy dużo miłości.