Oficjalnie zadebiutowała rok temu, kiedy do sprzedaży trafił jej pierwszy album Dua Lipa. Single z albumu takie jak Be The One czy IDGF podbiły listy przebojów na całym świecie, a tylko w pierwszym tygodniu sprzedano ponad 16 tysięcy egzemplarzy. Jej kariera rozpoczęła się w podobny sposób jak Justina Biebera. KIlkunastoletnia Dua nagrywała covery piosenek popularnych artystów i publikowała je YouTube. W ten sposób dostrzegła ją wytwórnia i zaproponowała kontrakt. Obecnie 23-letnia Dua Lipa jest jedną z najbardziej utalentowanych i rozpoznawanych wokalistek młodego pokolenia. I właśnie wypuściła nowy utwór, na który fani czekali kilka miesięcy. Można się domyślać, że tak jak w przypadku poprzednich, stanie się hitem. Teledysk do Electricity doczekał się ponad pół miliona wyświetleń w zaledwie kilkanaście godzin od premiery. Kawałek powstał w gościnnym udziałem Diplo oraz producentem Markiem Ronsonem, który współpracował m.in. z Bruno Marsem.

Czego najchętniej słuchaliśmy latem 2018? Oto podsumowanie Spotify >>>

Seksowna Dua Lipa w nowej fryzurze w teledysku do piosenki Electricity

Electricity to piosenka utrzymana w klimacie największych singli Dua Lipy. Klimaty disco przeplatają się z muzyką elektroniczną, czyli słyszymy w nim wszystko, za co fani pokochali Brytyjkę. Dua występuje w nim w krótkim topie i prezentuje się naprawdę hot! Fabuła obrazu nie jest zbyt skomplikowana. Na początku wokalistka tańczy na tle industrialnych wnętrz, a po jakimś czasie dołączają do niej tancerze. 

W teledysku 23-latka zaprezentowała się także w nowej fryzurze, blond bobie. Sprawdźcie poniżej nową piosenkę Dua Lipy Elecrticity. Ma szansę stać się hitem jesieni 2018? I jak artystka podoba Wam się w blondzie?