Hailey Bieber niewątpliwie dostarcza nam ogromnie dużo paznokciowych inspiracji. To w końcu ona wylansowała trend na wspomniane glazed nails, czyli paznokcie, które które pięknie odbijają światło. Selena Gomez również często zachwyca swoim manicurem, co jest efektem współpracy z Tomem Bachikiem. Zazwyczaj paznokcie dziewczyn różniły się od siebie, ponieważ wokalistka i modelka mają różne style. Jednak nie tym razem. Zarówno 31-latka, jak i 26-latka postawiły na glazed nails, które dobrze znamy już dzięki Hailey. Zobaczcie, jak postanowiły je ograć.

Paznokcie Hailey Bieber – mirror glaze nails

Gdy Hailey Bieber zmienia manicure, wie o tym cały świat mody i urody. I nie dziwimy się, w końcu jest to świetna dawka inspiracji. Teraz gwiazda postawiła na swój klasyk w nowym wydaniu. Przedstawiamy mirror glaze nails.

Na czym polegają i jak je wykonać? Nie jest to ani trochę skomplikowane. Szczególnie, jeśli miałyście już kiedyś do czynienia z glazed donut nails. Są one bardzo podobne. Te pierwsze mają jednak bardziej mleczną i delikatną bazę. W mirror glaze nails stawiamy bardziej na srebro, szarości i odcienie perłowe. Efekt przypominać ma stare lustro. Na koniec dajemy świecący pyłek, który będzie pięknie odbijać światło. I gotowe!

Taki manicure idealny jest dla minimalistek, które chcą jednak nieco podkręcić swój look. W końcu nadal są to ponadczasowe i klasyczne paznokcie nude, jednak z twistem. Warto wypróbować. Ale jeśli to dla was trochę za mało i szukacie bardziej szalonej inspiracji, to Selena może mieć coś idealnego dla was.

Paznokcie Seleny Gomez – golden glazed fire nails

Selena Gomez również zdecydowała się na glazed nails, jednak w zupełnie innym wydaniu. Porzuciła kolory nude i delikatność na rzecz mocnej, ale nadal klasycznej czerwieni. Ten kolor wybrała na galę MTV Video Music Awards i dopasowała go idealnie do odcienia swojej sukienki.

Na czym polega jej wersja glazed nails? Tom Bachik, manicurzysta gwiazd, najpierw pomalował artystce paznokcie na czerwono (nie musimy chyba wspominać, że to najbardziej hot kolor na jesień 2023). Po nałożeniu lakieru pokrył je złotym pyłkiem, aby nadać im ognistego looku. Na koniec pomalował je świecącym top coatem, aby pięknie odbijały światło. Tak właśnie powstały golden glazed fire nails. Jesteśmy zachwycone!

Która wersja manicure’u glazed podoba wam się bardziej? Stonowane i eleganckie paznokcie nude Hailey, czy może szalone i nowoczesne paznokcie Seleny? My nie potrafimy się zdecydować.

Zobacz także: