Kiedy w tamtym roku zaczęli być widywani razem, ich fani oszaleli. Selena Gomez i Justin Bieber nie kontaktowali się ze sobą od 2014 roku, kiedy po burzliwych kłótniach w końcu się rozstali. Ale pod koniec 2017 roku postanowili odnowić swoją relację, co zbiegło się w czasie z zerwaniem piosenkarki i wokalisty The Weeknd, jej ówczesnego chłopaka. Początkowo wszyscy uważali, że Selena i Justin są przyjaciółmi, ale potem przyłapano ich na spędzaniu wolnego czasu razem, a nawet czułościach. Według zagranicznej prasy poważnie myślą o przyszłości i pracują nad związkiem, chodząc na terapię. Niedawno para wybrała się na kilkudniową wycieczkę z okazjiWalentynek, Justin zabrał Selenę na ślub swojego taty, a ona pokonała 4 tys. 14-lutego, aby mogli wspólnie świętować dzień zakochanych.

Byliśmy pewni, że wszystko zmierza w dobrym kierunku , a po kilkuletnich przejściach nareszcie między nimi się układa. Serwis E! News donosi, że w ostatnim czasie między Seleną i Justinem doszło do wielu spięć. Po jednej z większych kłótni zdecydowali, że potrzebują trochę czasu, aby zdystansować się i pobyć osobno.

Selena Gomez pokonała 4 tys. kilometrów, aby spędzić Walentynki z Justinem Bieberem >>>

Ich uczucia się nie zmieniły i na pewno do siebie wrócą,

podaje nieoficjalne źródło. Pojawiły się również informacje o tym, że zamieszanie wokół ich związku sprawiło, że poczuli się przytłoczeni presją oraz tym, że paparazzi śledzili każdy ich krok. Nie wiadomo, ile czasu potrwa przerwa, ale mamy nadzieję, że to nie koniec #Jeleny!