Selena Gomez i The Weeknd, czyli Abel Makkonen Tesfaye, dali się przyłapać fotoreporterom podczas wieczornej randki w Giorgio Baldi w Santa Monica. Para spędziła razem kilka godzin i całowała się przed obiektywem aparatu. Sprawa nie budziłaby pewnie takich emocji gdyby nie trzecia strona - była dziewczyna artysty, Bella Hadid. Modelka rozstała się z nim niedługo przed najważniejszym dla siebie pokazem w roku - Victoria's Secret Fashion Show 2016. Na wybiegu musieli wystąpić razem, bo The Weeknd był jedną z gwiazd wieczoru. Mina Belli Hadid, która z doskonałym ciałem i pewnością siebie mija byłego na wybiegu błyskawicznie stała się krążącym po sieci gifem. 

Modelka jest jednak daleka od pogratulowania byłemu facetowi nowego związku. Po tym, jak w mediach pojawił się news o ich randce, Bella Hadid... przestała followować na Instagramie Selenę Gomez. Dlaczego? Selena i Bella znają się prywatnie i mają wielu wspólnych znajomych. Jeden z nich doniósł modelce, że Selena i The Weeknd mają romans, kiedy Bella była z nim jeszcze w związku. Podobno to właśnie było przyczyną ich rozstania. 

Po pokazie Victoria's Secret pojawiały się jeszcze plotki o możliwym zejściu się pary. Bella Hadid została przyłapana w samolocie z Paryża na przeglądaniu starych zdjęć z The Weeknd, na których przytulają się i całują. Informacja o randce piosenkarza z Seleną Gomez ostatecznie ucina te spekulacje i najwidoczniej - znajomość Belli z Seleną.