Selena Gomez jeszcze kilka dni temu była łączona z super hot aktorem, który właśnie się rozwiódł i dostał nominację do Emmy, czyli Jeremym Allenem Whitem grającym w serialu „The Bear” (w Polsce 2. sezon już 2 sierpnia na platformie Disney+). Oczywiście ta wiadomość, jak zwykle w przypadku plotek o jej związkach, rozpaliła internet. Ona jednak najwyraźniej twierdzi, że jest singielką. Czyżby informacje o randkowaniu z Allenem były wyssane z palca? A może stara się odwrócić naszą uwagę? Czas pokaże. 

Selena Gomez sprawdza na TikToku, dlaczego jest singielką

Zatem Selena Gomez jest singielką. Znając ją na tyle o ile można znać gwiazdę zza oceanu na podstawie jej wywiadów, wydaje nam się, że jeśli jest sama jak deklaruje, t dlatego że nikt nie podbił jej serca i skupia się na ważniejszych dla niej sprawach niż poszukiwanie miłości na siłę. Jednak TikTok ma ma na ten temat inną teorię...

Aktorka znana choćby z  „The Only Murders in the Building” skorzystała ostatnio z popularnego tiktokowego filtru „Why Am I Single?”. Dlaczego zatem Selena jest singielką? Cóż, odpowiedź, którą dostała Gomez brzmiała: „Masz zły gust”. Szczęka Gomeza opadła i zagrała przerażenie, choć zdecydowanie chciało jej się śmiać. W końcu tego typu tiktokowe czy instagramowe filtry mają nas bawić. Chyba nikt nie bierze odpowiedzi z nich na poważnie. Pod wideo gwiazda napisała: „Cóż, to niegrzeczny TikTok”.

Publikując ten materiał Selena rozbawiła osoby obserwujące ją na TikToku. W sekcji komentarzy pojawiła się masa żartów, jak i wyrazy solidarności dla Sen solidarnością, nie zabrakło również paru przytyków w stronę byłego Gomez, czyli Justina Biebera.

Dziewczyno, łączę się z tobą w "bólu", ja też mam zły gust 😂🤣, napisał jeden z użytkowników. 

Justin walczy o życie po przeczytaniu komentarzy,  napisał ktoś inny, odnosząc się do najsłynniejszego byłego chłopaka Gomez.

Selena Gomez jako singielka

Status singielki Gomez stał się tematem żartów – gwiazda regularnie śmieje się z tego, że żyje w pojedynkę a wideo o swoim randkowo-miłosnym pechu regularnie publikuje na TikToku. W czerwcu opublikowała wideo, na którym żartobliwie krzyczy: „Jestem singielką! na boisku mężczyzn grających w piłkę nożną, a w marcu żartowała na platformie: „Moja sympatia nawet nie istnieje”.  Kiedy z kolei spędza czas z przyjaciółmi Brooklynem i Nicolą Peltz-Beckham, mówi, że są w „trójkącie”.

 

Jeśli Selena Gomez kiedykolwiek znajdzie odpowiedniego faceta, będzie musiała utrzymać swój związek w tajemnicy, ponieważ bycie singielką stało się już częścią jej osobistej marki.