Selena Gomez jak na gwiazdę jest wyjątkowo powściągliwa. Zwłaszcza teraz, gdy świat obiegła wieść o zaręczynach Justina Biebera i Hailey Baldwin. Nie zdobyła się na komentarz w tej sprawie, jednak zdjęcia przedstawiające ją bawiącą się w najlepsze z przyjaciółmi na jachcie, podczas gdy resztę świata pochłonęła wieść o spontanicznym geście jej eks, mówiły same za siebie.

ZOBACZ TAKŻE: Jak Selena Gomez zareagowała na zaręczyny Justina Biebera i Hailey Baldwin? >>>

Przed kilkoma dniami Selena Gomez po raz kolejny dała się sfotografować w towarzystwie pewnego 25-latka. Caleb Stevens, bo to o nim mowa, jest bratem zaprzyjaźnionej influencerki, Raquelle Stevens i jak się okazuje, krąży w orbicie celebrytki już od jakiegoś czasu. Tym razem przyjaciele dali się ptzyłapać w trakcie wspólnego wyjazdu za miasto, natomiast wcześniej parapazzi udało się uchwycić parę Gomez – Stevens m.in. w maju br, kiedy to razem wychodzili z koncertu Taylor Swift.

Selena Gomez ma nowego chłopaka?

I choć osoby z bliskiego otoczenia gwiazdy twierdzą, że ich relacja to nic innego, niż zwykła przyjaźń, nie można wykluczyć, że przerodzi się ona w coś więcej. Zwłaszcza że mimo pozawerbalnej deklaracji, jakoby Justin Bieber i jego narzeczona Hailey Baldwin, którą nazwał miłością swego życia, byli Selenie zupełnie obojętni, jakoś trudno dać wiarę, że po tym co razem przeszli naprawdę tak jest. Jak obstawiacie, są szanse, że w najbliższych tygodniach Selena Gomez zaangażuje się w kolejny związek?

ZOBACZ TAKŻE: Selena Gomez chce być jak Meghan Markle? Zobaczcie jej ostatnią stylizację! >>>