Selena Gomez zaczęła swoją karierę bardzo wcześnie – od grania w serialach Disney Channel. Później wszystko potoczyło się w kierunku śpiewania, a artystka stała się jedną z najpopularniejszych popowych piosenkarek na świecie. Do czasu. W 2016 roku, wtedy, gdy wydawać się mogło, że jest na samym szczycie, Selena zawiesiła swoją trasę oraz wycofała się z życia publicznego oraz social mediów. Mało kto wiedział, przez co przechodziła. W najnowszym dokumencie o 30-latce, dowiedzieć się będziemy mogły i mogli wiele na temat jej zdrowia psychicznego, ale także i fizycznego (Selena musiała przejść przeszczep nerki).

Pozwól, że złożę obietnicę. Przestanę tak żyć. Jak mam nauczyć się, jak znowu oddychać całą sobą? – mówi piosenkarka w poruszającym zwiastunie produkcji.

 

 

 

 

 

„Selena Gomez: My Mind & Me” – o czym będzie opowiadał film?

Film zatytułowany „Selena Gomez: My Mind & Me” skupi się na sześciu latach z życia Seleny. Od 2016 roku aż do teraz. Obejmie bardzo intymne i wrażliwe tematy takie jak depresja, lęki, ataki paniki, brak wiary w siebie, poczucie bezsilności i brak poczucia własnej wartości. Z tym wszystkim zmagała i pewnie nadal, po części, zmaga się wokalistka. W dokumencie zobaczymy jednak przemianę artystki i stopniowy powrót do szczęścia oraz normalnego życia.

Jestem wdzięczna, że żyję – słyszymy słowa Seleny na początku zwiastuna. Jesteśmy pewne i pewni, że ten film będzie szczery i autentyczny do bólu.

Po latach spędzonych w centrum zainteresowania Selena Gomez osiągnęła niewyobrażalną sławę. Ale kiedy osiągnęła nowy szczyt, niespodziewany zwrot wciągnął ją w ciemność. Ten wyjątkowo surowy i intymny dokument przedstawia jej sześcioletnią podróż w kierunku nowego światła – czytamy w opisie filmu.

Bądź kim jesteś. Wszystko jest dobrze z tym, gdzie jestem i kim jestem – powtarza sobie Selena. Nie jest mi dobrze z tym, że jestem super sławna, ale wiem, że skoro tu jestem, to muszę to wykorzystać do czegoś dobrego – dodaje.

„Selena Gomez: My Mind & Me” – reżyser

Dzięki współpracy samej artystki i reżysera Aleka Keshishiana, powstało „Selena Gomez: My Mind & Me”. Keshishian odpowiadał także za reżyserię filmu „W łóżku z Madonną” z 1991 roku. Produkcja dokumentu o Selenie zajęła aż 6 lat!

„Selena Gomez: My Mind & Me” – nowa piosenka

W związku z premierą filmu, Selena nagrała też nową piosenkę, specjalnie na potrzeby dokumentu. W utworze śpiewa: Moja głowa i ja, czasem się nie dogadujemy. Ciężko jest oddychać, ale nie zmieniłabym mojego życia. Z tego krótkiego fragmentu możemy wywnioskować, że cała piosenka, tak samo, jak i film, będzie bardzo emocjonalna i szczera oraz że opowie nam o tym, jak czuła się Selena przez ostatnie 6 lat.

Zobacz także:

„Selena Gomez: My Mind & Me” – zwiastun

Wczoraj (10 października) pojawił się oficjalny zwiastun produkcji. Data ta nie jest przypadkowa, ponieważ w tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Poniżej przedstawiamy wam emocjonalny zwiastun dokumentu o piosenkarce.

„Selena Gomez: My Mind & Me” – data premiery

Film dokumentalny o Selenie będziemy mogły i mogli oglądać już niebawem, bo 4 listopada tego roku. Produkcja dostępna będzie na Apple TV+.

My już nie możemy się doczekać premiery, a wy?