Selena Gomez i The Weeknd rozstali się po 10 miesiącach i wszystko wskazuje na to, że piosenkarka wróciła do swojego byłego chłopaka, Justina Biebera. Para nie potwierdziła tych informacji oficjalnie. Spędzają ze sobą jednak mnóstwo czasu, a paparazzi regularnie przyłapują ich na czułościach. Natomiast Abel Tesfaye rzucił się w wir randek, pojawiły się nawet spekulacje na temat tego, że planuje wrócić do swojej eks, Belli Hadid.

Nie wiedzieliśmy, w jakich stosunkach pozostają Selena i Abel. Kilka dni temu wokalista usunął wszystkie wspólne zdjęcia z konta na Instagramie, a Gomez przestała obserwować go na Instagramie. Wokalistka w wywiadzie z magazynem Billboard opowiedziała o tym, jak wyglądało ich rozstanie:

To, z czego jestem naprawdę dumna, to prawdziwa przyjaźń (między mną a The Weeknd). Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam. Zakończyliśmy związek jako najlepsi przyjaciele.

Selena Gomez i Justin Bieber nie szczędzą sobie czułości na meczu hokeja! >>>

Selena tym samym po raz pierwszy ustosunkowała się do rozstania The Weeknd. Tylko pozazdrościć takiej relacji z byłym chłopakiem. Piosenkarka zatrzymała nawet małego psa muzyka, kundelka Charlie!