Selena Gomez ostatnio dość mocno zaangażowała się w swoją aktorską karierę. Co prawda pojawiła się ostatnio na festiwalu Coachella, co oznacza, że nie ma zamiaru rezygnować z muzyki, jej najnowsze projekty świadczą o tym, że to film jest aktualnie u niej na pierwszym miejscu. Już niebawem zobaczymy ją w nowym filmie Woody’ego Allena A Rainy Day In New York, m.in. obok Timothéego Chalameta, Elle Fanning, Liev Schreibera, Jude’a Lawa czy Rebeki Hall. Jednak zanim się to stanie, premierę będzie miał nowy obraz innego wielkiego reżysera, Jima Jarmuscha.

Zwiastun The Dead Don't Die już niespełna od miesiąca dostępny jest w sieci. I nie zabrakło w nim również Seleny Gomez. Dowiadujemy się z niego, że najnowszy film Jima Jarmuscha przeniesie nad do małego miasteczka, które opanowują zombie. Postać grana przez Gomez, a także reszta obsady, czyli m..in. Bill Murray, Adam Driver czy Chloë Sevigny, będą musieli poradzić sobie z nieproszonymi gośćmi. 

Zobacz także: Selena Gomez i Zac Efron są parą? Fani nie mają wątpliwości!

Selena Gomez pojawi się na festiwalu filmowym w Cannes 

Już sam udział w produkcji jednego z najlepszych współczesnych reżyserów jest dla Seleny z pewnością wielkim wyróżnieniem. I może być przełomem w jej dotychczasowej karierze. Wiąże się z tym także udział gwiazdy w tak prestiżowej imprezie, jaką jest festiwal w Cannes. W zeszłym tygodniu poznaliśmy oficjalną selekcję canneńskiego święta kina, który otworzy właśnie obraz Jarmuscha. Już 14 maja dowiemy się więc, jak widownia przyjęła The Dead Don't Die i jak na wielkim ekranie wypadła Selena Gomez. Tego samego dnia należy spodziewać się jej na czerwonym dywanie obok pozostałych aktorów z obsady, jak i samego reżysera. Nie mamy wątpliwości, że aktorka ma już wybraną stylizację na tę okazję. Nie zdziwilibyśmy się, gdyby był to projekt jednej z marek promowanych przez Selenę - Coach lub Louis Vuitton. 

Zobacz także: Justin Bieber nie może przestać myśleć o Selenie Gomez. Oto kolejny dowód!