Śniła wam się zdrada i czujecie lekki niepokój? Niepotrzebnie! Pamiętajcie, że sny nie są odzwierciedleniem rzeczywistości. Nie można ich dosłownie interpretować. Okazuje się, że najczęściej sny o zdradzie miewają osoby, które żyją w szczęśliwych związkach. Ich życie jest spokojne i poukładane. Jednak podświadomie czują pewny niepokój. Według starego przysłowia: wszystko, co dobre, to się szybko kończy. Natomiast interpretując sen o zdradzie, warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Jednym z nich jest wiek osoby, z którą zdradzacie. Jeżeli ze starszą kobietą lub mężczyzną, to znaczy, że brak wam poczucia bezpieczeństwa. Z kolei sen o zdradzie z kimś młodszym sugeruje, że pragniecie szaleństwa i oderwania od rutynowego działania. Co jeszcze mogą oznaczać sny o zdradzie? Sprawdźcie poniżej!

Sennik: pociąg. Co oznacza sen o pociągu? >>>

Sennik: zdrada – co oznacza sen o zdradzie?

Kobiety, którym śni się, że są zdradzane przez kobiety, mogą spać spokojnie. Taki sen należy traktować jako dobry znak. Prawdopodobnie spełnisz swoje marzenia, albo osiągniesz cel w pewnej dziedzinie. Mamy jednak złą wiadomość dla mężczyzn, których w śnie zdradza kobieta. Wszystko wskazuje bowiem na to, że ucierpi wasza duma. Co więcej, jeśli o zdradzie kobiety wie dużo osób, stracicie honor na oczach swoich znajomych.

Sennik – zdrada z byłym partnerem

Tutaj robi się naprawdę ciekawie! Śniło wam się, że dopuściliście się zdrady z byłym partnerem? W takim razie tęsknicie za swoją przeszłością. Warto jednak wspomnieć, że sen nie musi oznaczać tęsknoty za tym konkretnym partnerem. Może dotyczyć lat dzieciństwa, czy czasów, w których (po prostu) lepiej wam się żyło.

Sennik: seks. Co oznaczają sny o seksie? >>>

Sennik – planowanie zdrady

Planowanie zdrady we śnie oznacza, że w waszym otoczeniu są osoby fałszywe. Próbują się do was zbliżyć, wzbudzić zaufanie, a niedługo sporo namieszają. Podświadomość podpowiada, abyście uważali na nowo poznane osoby. Ale nie tylko! Ktoś ewidentnie chce wam zaszkodzić i może to dotyczyć życia prywatnego, jak również spraw zawodowych.

Sennik – oskarżenie o zdradę

Ktoś oskarża was o zdradę we śnie? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, to znaczy, że czekają was przyjemności. Ale miejcie się na baczności! Radosne chwile nie potrwają zbyt długo. Co więcej, chwilę później mogą pojawić się poważne problemy, które wpłyną na waszą przyszłość.

Zobacz także:

Sennik: ciąża. Co oznacza sen o ciąży? >>>