Senses Candle to miejsce, gdzie narodziła się sztuka tworzenia świec z ekologicznego wosku sojowego, najwyższej jakości olejków eterycznych oraz esencji zapachowych. Co sprawia, że są tak wyjątkowe? To nie tylko ich niepowtarzalne aromaty, ale również filozofia, która przyświeca twórcom marki.

Senses Candle – świece inspirowane naturą i podróżami

Aromaty świec Senses Candle są inspirowane naturą i podróżami, co sprawia, że wybór spośród 8 ciekawych zapachów jest jak podróż do krainy przyjemności. Począwszy od pobudzającej trawy cytrynowej, przez kojący zapach jaśminu i lawendy, aż po łagodzące stres połączenie olejku sandałowego z cedrowym – każdy znajdzie coś dla siebie. Te autorskie kompozycje zapachowe przenoszą w świat, gdzie zapomina o otaczającym świecie.

Estetyka opakowań świec również odgrywa kluczową rolę w filozofii Senses Candle. Twórcom i twórczyniom zależało, aby prezentowały się one niezwykle w otaczającej je przestrzeni, będąc jednocześnie zachętą do ponownego wykorzystania minimalistycznych opakowań. Estetyka i funkcjonalność to połączenie, które sprawia, że te świeże akcenty piękna wnoszą do każdego wnętrza.

Senses Candle to jednak nie tylko kwestia pięknych aromatów i eleganckich opakowań. To firma, która priorytetem stawia sobie troskę o środowisko naturalne. Każda świeca jest ręcznie wykonywana ze składników pochodzenia roślinnego, co sprawia, że podczas spalania nie emitują szkodliwych toksyn. W trosce o planetę stworzono również opakowania, głównie z materiałów nadających się do recyklingu, by minimalizować użycie plastiku.

Każda świeca powstaje z pasji połączonej z najwyższą dbałością o każdy szczegół jej wykonania – podkreślają twórcy marki.

Dlatego, otaczając się produktami Senses Candle, nie tylko pielęgnujesz swoje zmysły, ale również dbasz o środowisko naturalne.

Zobacz także: