Serenę Williams dotąd znano z kortu, którego jest prawdziwą królową. Niedawno głośno mówiło się także o jej ślubie oraz o narodzinach pierwszej córeczki, której zdjęcia możecie znaleźć tutaj. Williams nie potrafiła jednak długo cieszyć się urlopem macierzyńskim i dość szybko wróciła na pole walki, gdzie po raz kolejny pokazała, kto na nim rządzi. 

36-letnia tenisistka zapowiedziała jednak, że jej kariera sportowa dobiega końca. Wielu zastanawiało się, czym planuje zająć się Williams, kiedy przestanie grać zawodowo i wygląda na to, że właśnie poznaliśmy odpowiedź. Jak donoszą zagraniczne media, Serena Williams postanowiła stworzyć własną markę kosmetyczną, Aneres, czyli po prostu Serena pisana od tyłu. Możecie już ją kojarzyć, ponieważ jakiś czas temu Williams nazwała tak samo stworzoną przez siebie linię ubrań.

ZOBACZ TAKŻE: Beyoncé i Jay-Z na koncercie w Polsce! Znamy datę i miejsce >>>

Co znajdzie się w ofercie marki Aneres? Kosmetyki do makijażu, takie jak szminki, cienie do powiek, podkłady, czy tusze do rzęs, ale także perfumy, pędzle do makijażu, balsamy do ciała i płyny do demakijażu. Serena nie zapomniała także o pielęgnacji skóry i włosów – w ofercie jej marki znajdziemy m.in. szampony, płukanki czy lakiery do włosów. Musimy przyznać, że asortyment jest bardzo bogaty! Pozostaje nam tylko czekać, aż produkty trafią do sprzedaży, aby móc je przetestować!