Shailene Woodley goszcząc wczoraj w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon podzieliła się wspaniałą wiadomością. Aktorka zaręczyła się! W trakcie rozmowy nietrudno było zauważyć połyskujący na jej palcu imponujący pierścionek zaręczynowy. A od kogo go otrzymała?

Woodley wyznała, że nigdy nie myślała, że będzie chciała wyjść za gwiazdę NFL, czyli zawodnika futbolu amerykańskiego. Tym szczęściarzem jest Aaron Rodgers, zawodnik Green Bay Packers grający na pozycji rozgrywającego.

- Tak, jesteśmy zaręczeni. Ale dla nas to nie jest żaden news, więc to trochę zabawne – powiedziała Shailene w trakcie emisji show Jimmy’ego Fallona. - Wszyscy są teraz tym niezwykle podekscytowani, na co my: Tak, jesteśmy zaręczeni już od jakiegoś czasu – dodała gwiazda i zażartowała, że dla niej samej zabawny jest fakt, że wychodzi za kogoś, „kto zarabia na życie, rzucając piłką”. Zdradziła przy okazji, że nie miała jeszcze okazji być na meczu futbolu amerykańskiego, bo swojego narzeczonego poznała w czasie pandemii, kiedy wszystkie stadiony, na których grał były zamknięte. - Nie znam go jako piłkarza. Znam go jako kujona, który chciałby poprowadzić „Jeopardy!” (amerykański teleturniej – przyp.red.)

Informator magazynu People donosi, że mimo krótkiego stażu związku pary – 29-letnia Shailene Woodley i 37-letni Aaron Rodgers spotykają się zaledwie od kilku miesięcy. „Są razem bardzo szczęśliwi. Nic dziwnego, że się zaręczyli”

Wcześniej gwiazda serialu HBO Wielkie kłamstewka czy hitu Gwiazd naszych wina spotykała się z innym sportowcem – nowozelandzkim zawodnikiem rugby Benem Valavola, a także łączono ją z takimi nazwiskami jak Ezra Miller, Theo James czy Elliot Page (wtedy jeszcze Ellen Page).