Sharon Stone jest najwspanialszą gwiazdą i to nie tylko na ekranie. Dobra energia tej kobiety jest nieograniczona – maluje, pozuje, gra w tenisa i ogólnie celebruje życie, co sprawia, że ​​jej kanał na Instagramie jest obowiązkowy do followowania i codziennego odwiedzania. Gdybyśmy wszyscy mogli bardziej ukierunkować naszą wewnętrzną Sharon, świat byłby lepszym miejscem. Ona naprawdę inspiruje i zaraża dobrą energią.

Sharon Stone zachwyca w kostiumie kąpielowym

65-letnia gwiazda „Nagiego instynktu” wrzuciła ostatnio na swoje instagramowe konto selfie w bikini z krótkim podpisem: Ready for summer. Oj tak, Sharon Stone jest zdecydowanie gotowa na podbój lata!

W komentarzach oczywiście zachwyty. Instagram, ba internet zapłonął.

Sharon, wyglądasz świetnie niezależnie od wieku!

Jesteś ikoną.

Girl SLAY!

Niektórzy dopatrzyli się też pieska Sharon na kanapie, który śmieszną minę, patrząc na swoją panią. Przypatrzcie się, warto zobaczyć to side eye.

Najnowszy przykład jej radości życia – i nie oszukujmy się, bezczelności, pozytywnej bezwstydności, której tak nam potrzeba – to selfie w lustrze, w którym widzimy Sharon w kostiumie kąpielowym, zadowoloną, pokazującą całą jej sylwetkę (kostium to bikini w zwierzęcy, drapieżny wzór). Do tego tylko przeciwsłoneczne okulary Ray-Ban Clubmaster i niewiele więcej.

Wszystko, co można powiedzieć, na ten temat: ciałopozytywny cel osiągnięty. Oto 65-letnia dziewczyna gotowa na lato, zapierająca dech w piersiach, która pozuje na tle dużego ikonicznego zdjęcia owiniętej w prześcieradło Marilyn Monroe . Podczas gdy Monroe miała 27 lat na tym słynnym ujęciu, Stone, w wieku 65 lat, nadal wygląda tak ogniście jak słynna kobieca hollywoodzka syrena i jest dowodem na to, że kobiety powinny celebrować swoje ciała w każdym wieku.

Od pewności siebie, przez poczucie humoru, po rewelacyjną figurę, Sharon jest więcej niż gotowa na gorące dziewczęce lato.

Zobacz także:

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w brytyjskim Vogue.