Pamiętacie kawałek I Know What You Did Last Summer? Wspólny numer Camili Cabello i Shawna Mendesa, który pojawił się na jego płycie Handwritten, ujrzał światło dzienne 2015 roku. On miał wtedy 17 lat, ona 18. Od tamtej pory sporo zmieniło się w ich karierze. Shawn uznawany jest dzisiaj, ku nieszczególnemu zadowoleniu Justina Biebera, nowym księciem, popu. A Camila hitem Havana z zeszłego roku na dobre rozwinęła swoją karierę solową po tym, jak zdecydowała się odejść z girlsbandu Fifth Harmony. 

Najwyraźniej oboje bardzo dobrze wspominali tamtą współpracę, bo ku naszemu zaskoczeniu od kilki dni informowali nas w mediach społecznościowych, że postanowili nagrać kolejny wspólny kawałek! I wiele wskazuje na to, że stworzyli numer na miarę hitu wakacji 2019! Piosenka nosi tytuł Señorita i istnieje spore prawdopodobieństwo, że pojawi się na kolejnym, czwartym już studyjnym krążku Kanadyjczyka, podobnie jak inna z ostatnich nowości Shawna, If I Can't Have You

Zobacz także: Shawn Mendes napisał „If I Can’t Have You” dla kogoś innego! Wiemy, kto pierwotnie miał zaśpiewać nową piosenkę Kanadyjczyka

Shawn Mendes i Camilla Cabello znowu to zrobili! Ich nowy wspólny kawałek Señorita będzie hitem wakacji 2019?

Señorita można już przesłuchać na Spotify, a na YouTube dostępny jest teledysk. Bardzo gorący teledysk! Shawn gra w nim jeżdżącego na motocyklu (bez kasku, więc bardzo ryzykownie) muzyka zauroczonego kelnerką z baru mlecznego. I to właśnie ją nazywa señorita. W wideo wyreżyserowanym przez Dave'a Meyersa, mającego na swoim koncie m.in. klipy Kendricka Lamara, Taylor Swift czy Ariany Grande, da się wyczuć niesamowitą chemię między bohaterami, a także mocno wakacyjny klimat. Namiętne choć przelotne znajomości to w końcu coś, co często przytrafia się w letnim okresie. 

Coś czujemy, że refren „I love it when you call me señorita, I wish I could pretend I didn’t need you, but every touch is ooh la, la, la” będzie jednym z z tych najczęściej nuconych w ciągu następnych kilkunasty tygodni. My już zaczęliśmy! 

Zobacz także: