Señorita to jeden z największych hitów tego lata. Na sukces numeru, który dotarł do 1. zaszczytnego miejsca listy Billboard Hot 100, bez wątpienia złożył się też fakt, że o jego wykonawcach było głośno nie tylko z powodu współpracy na płaszczyźnie zawodowej. Shawn Mendes i Camila Cabello przestali bowiem ukrywać, że ewidentnie łączy ich coś więcej, niż wspólnie nagrany utwór. Zaczęli pojawiać się razem publicznie, nie szczędząc sobie przy tym czułych gestów i pocałunków. Internet oszalał.

Shawn Mendes i Camila Cabello zerwali? 

Sami zakochani dali nam sporo powodów, by stwierdzić, że są razem. Jednym z nich był między innymi krótki filmik, jaki Shawn Mendes opublikował na swoim Instagramie tuż po tym, jak para pocałowała się po wspólnym występie na jednym z koncertów Shawna. „Widzieliśmy na Twitterze i w innych miejscach, że rozmawiacie o tym, jak się całujemy. I że robimy to jak ryby” - mówił w krótkim wideo Shawn. „Tak, to nas boli” - wtórowała siedząca obok niego Camila. Po czym oboje postanowili zaprezentować, jak naprawdę to robią. Doszło do namiętnego pocałunku, co jedni odebrali z zachwytem, inni z przymrużeniem oka (taki był zapewne zamiar), a jeszcze inni z obrzydzeniem. Publikacja ta z początku września tego roku w godzinę zdobyła pond 3,5 miliona polubień. Dzisiaj jednak na próżno szukać jej już na profilu Shawna. Co się stało?

Niektórzy nie mają wątpliwości, że usunięcie przez 21-letniego Kanadyjczyka postu oznacza koniec jego związku z Cabello. Inni uważają, że zniknięcie wideo z Instagrama jeszcze o niczym nie świadczy i na tak dramatyczne wnioski jest zdecydowanie za wcześnie. Cóż, w tej sytuacji pozostaje nam śledzenie wątku, czy najgorętszy romans w branży muzycznej tego roku trwa nadal. 

Zobacz także: Camila Cabello opublikowała szczery wpis. Artystka wyznała, dlaczego rzadko korzysta z Instagrama

AKTUALIZACJA 20.10.2019

A jednak nasze obawy okazały się bezpodstawne. Shawn opublikował dzisiaj zdjęcie z całującą go Camilą! To oznacza, że związek 21-letniego Kanadyjczyka i starszej od niego o rok wokalistki cały czas ma się dobrze. Ulżyło wam? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes) Paź 19, 2019 o 5:49 PDT