Kilka tygodni temu Shawn Mendes i Camila Cabello nagrali kolejny wspólny utwór, których podbił listy przebojów. Po tym, jak w 2015 roku ich przebój I Know What You Did Last Summer, nagrodzony kilkoma statuetkami, odniósł sukces, młodzi artyści po raz kolejny połączyli siły. Utwór w wykonaniu Shawna i Camili ma szansę stać się hitem tego lata. Piosenka Señorita po 2 tygodniach doczekała się prawie 170 milionów odtworzeń na platformie YouTube. W dużej mierze wynika to zapewne z tego, że wideo jest bardzo hot. Jeśli jeszcze go nie oglądaliście, radzimy szybko nadrobić zaległości. Artyści występują w nim oczywiście w rolach głównych i grają parę kochanków, przeżywających gorący romans. Nie brakuje w nim odważnych i rozpalających wyobraźnię scen. Po premierze teledysku i wyraźnej chemii między Shawnem a Camilą pojawiły się plotki o tym, że potrafią nie tylko śpiewać i grać, ale łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Wiele wskazuje na to, że Shawn Mendes i Camila Cabello są parą!

Shawn Mendes napisał „If I Can’t Have You” dla kogoś innego! Wiemy, kto pierwotnie miał zaśpiewać nową piosenkę Kanadyjczyka >>>

Shawn Mendes i Camila Cabello są razem?

Shawn Mendes i Camila Cabello znają się od kilku lat. Obydwoje wielokrotnie przyznali, że bardzo się przyjaźnią. Wygląda na to, że łączą ich romantyczne relacje. Do sieci trafiło mnóstwo nagrań, na których widać młodych artystów na imprezie. Okazało się, że spędzili ze sobą Święto Niepodległości, które w Stanach Zjednoczonych obchodzi się 4 lipca. Podczas świętowania Shawn i Camila bawili się wspólnie, nie szczędząc sobie czułości. Wokalistka obejmowała artystę, trzymali się również za ręce na imprezie w Malibu. Paparazzi przyłapali ich również na wspólnej kolacji. Nie wiadomo, czy zbliżyła ich tak współpraca przy utworze Señorita. Być może uczucie między nimi dojrzewało od jakiegoś czasu. Chcielibyście, aby spekulacje o tym, że Shawn Mendes i Camila Cabello są parą okazały się prawdą?