Shawn Mendes i Camila Cabello to jedna z najgorętszych obecnie par show-biznesu. Na początku czerwca artyści nagrali wspólną piosenkę Señorita, do którego powstało zmysłowe wideo. Obecnie teledysk do piosenki ma ponad 500 milionów wyświetleń, do czego na pewno przyczyniło się to, że Camila i Shawn grają w nim kochanków, którzy przeżywają gorący romans. Utwór wspiął się na szczyty list przebojów i stał się jednym z najpopularniejszych hitów tegorocznego lata. Señorita nominowano do nagród MTV Video Music Awards 2019 w kilku kategoriach: m.in. najlepsza współpraca i najlepsza choreografia. Z okazji gali Shawn Mendes i Camila Cabello po raz pierwszy wykonali swoją nową piosenkę na żywo. Fani są zachwyceni, szczególnie Joe Jonas, który również był obecny na ceremonii wręczenia nagród. Jego reakcja na koniec utworu stała się viralem na Twitterze!

Camila Cabello opublikowała szczery wpis. Artystka wyznała, dlaczego rzadko korzysta z Instagrama >>>

Shawn Mendes i Camila Cabello zaśpiewali utwór Señorita na gali MTV Video Music Awards

Shawn Mendes i Camila Cabello połączyli siły i nagrali wspólny hit, który podczas wczorajszego wieczoru wykonali na żywo po raz pierwszy w pięknej aranżacji. Na scenie były mnóstwo światełek, co stworzyło romantyczny i bardzo intymny klimat. Ich występ był co prawda bardziej niewinny niż teledysk do utworu Señorita, ale nie brakowało gorących momentów. Camila zmysłowo tańczyła na plecach Shawna, para patrzyła sobie głęboko w oczy, a kilka razy prawie się pocałowali. Koniecznie zobaczcie wideo z występu Camili Cabello i Shawna Mendesa poniżej.

Shawn Mendes i Camila Cabello – historia związku

Spekulacje o tym, że Shawn i Camila są razem pojawiły się na początku lipca. Parę przyłapano na kilku randkach, podczas których nie szczędzili sobie czułości. Artyści od dawna przyjaźnią się, ale dopiero niedawno między nimi zaiskrzyło. Piosenkarka spędziła ze swoim chłopakiem Święto Niepodległości, które w Stanach Zjednoczonych wypada 4 lipca. Niedługo potem w sieci pojawiło się wiele nagrań namiętnie całujących się Camili i Shawna. Artystka była również obecna na urodzinowej imprezie muzyka i poznała nawet jego rodziców. Z okazji urodzin złożyła mu życzenia na Instagramie, w których wyznała, że go kocha. Wygląda na to, że to coś poważnego!