16-letnia Shiloh Jolie-Pitt, córka najsłynniejszej swego czasu pary z Hollywood, rozwija się jako tancerka. Od kilku dni sieć podbija wideo, w którym nastolatka wykonuje choreograficzny układ do najnowszej piosenki Doji Cat pod tytułem „Vegas”, która znalazła się na ścieżce dźwiękowej do filmu „Elvis” w reżyserii Buza Luhrrmanna z Austinem Butlerem w roli głównej. 

Shiloh Jolie-Pitt tańczy do piosenki Doji Cat

Shiloh Jolie-Pitt możemy zobaczyć w wideo, której podbija internet. Jest to teledysk prezentujący układ taneczny stworzony przez choreografa Hamiltona Evansa. Działa on z grupą tancerek i tancerzy z Millennium Dance Complex w Los Angeles. Zaliczają się tam jak widzimy młode osoby. Wykonują one układ Hamiltona trójkami. Na początku nie ma śladu Shiloh. Ale poczekajcie do 2:31 a pojawi się ona w środku, w czarnej koszulce z napisem „The Beatles”, czarnych dość luźnych spodniach i vansach. Nastolatka nie tylko doskonale się rusza w rytm hip-hopowego utworu i zdaje się mieć z tego ogromną frajdę, lecz także dobrze czuje się przed kamerą. Czy pójdzie w ślady sławnych rodziców? Pewnie wkrótce się przekonamy! 

Przy okazji przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy córka Brada i Angeliny zachwyca swoimi tanecznymi umiejętnościami. Chętnie dzieli się nimi także za pośrednictwem swojego konta na TikToku. Tańczyła tam już m.in. do utworu Lizzo „About Damn Time” czy „Shivers” Eda Sheerana. 

Zobacz wideo, w którym Shiloh Jolie-Pitt wykonuje układ taneczny do utworu „Vegas”

Choć jak wiemy między Angeliną a Bradem nie układa się najlepiej po rozwodzie i wciąż toczą prawną batalię, to jak donosi źródło serwisu US Weekly oboje są dumni z Shiloh i jej bardzo kibicują, pozostawiając wolną drogę co do kierunku przyszłej kariery.