Marka Guess już po raz drugi wyruszyła na poszukiwania wyjątkowych kobiet. Jednak w przeciwieństwie do poprzedniej edycji akcji Show Your Natural Beauty, tym razem nie liczył się wygląd, ale ciekawa osobowość – wyjątkowa pasja, oryginalny zawód czy niezwykły talent. Skąd ten pomysł? Marka Guess chciała udowodnić, że kobiecość nie ma jednej definicji, natomiast różnorodność jest piękna i potrzebna! Udało się to m.in. dzięki pomocy jurorów akcji SYNB2. Joanna Jędrzejczyk, Anna Skura, Magda Jagnicka i Olivier Janiak odwiedzili największe miasta w Polsce, aby spotkać się z inspirującymi dziewczynami w różnym wieku, jak również z różnych środowisk. Castingi odbyły się w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, a także w Warszawie i przyciągnęły prawdziwe tłumy. Nic dziwnego! W końcu na laureatki drugiej edycji akcji Show Your Natural Beauty czekały wyjątkowe nagrody – zakupy w sklepie Guees przy Rodeo Drive w Los Angeles, bilety na festiwal Coachella, a także sesje zdjęciowe z jurorami, które zostaną opublikowane na łamach magazynów GLAMOUR, ELLE i ELLE Man.

Show Your Natural Beauty 2 – laureatki drugiej edycji akcji marki Guess

Mogłoby się wydawać, że jurorzy dokonali czegoś niemożliwego. Każdy z nich mógł wybrać tylko jedną dziewczynę spośród kilkunastu tysięcy uczestniczek castingu. Kto zrobił najlepsze wrażenie i oczarował poszczególnych członków jury? Magdalena Żuchowska, czyli zawodniczka MMA, skradła serce Joanny Jędrzejczyk. Połączyły je podobne zainteresowania! Magda Jagnicka wybrała Ewelinę Kamińską, która swoje życie poświeciła nauce i doskonaleniu swojej wiedzy. Anna Skura wzięła udział w sesji zdjęciowej z Małgorzatą Nowakiewicz, czyli licencjonowana pilot. Z kolei Olivier Janiak, który reprezentuje męski punkt widzenia, docenił Angelikę Wątor – złotą medalistkę Igrzysk Europejskich w szermierce, zawodową żołnierz i radną.

Show Your Natural Beauty 2 – sesje zdjęciowe z laureatkami i jurorami akcji marki Guess

W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie zdjęcia wszystkich laureatek akcji Show Your Natural Beauty 2. Dziewczynom towarzyszą jurorzy – Joanna Jędrzejczyk, Anna Skura, Magda Jagnicka i Olivier Janiak. Sesje zdjęciowe odbyły się w różnych miejscach. Co więcej, motyw każdej z nich łączył się z zainteresowaniami poszczególnych finalistek.

W sesji zdjęciowej wzięła również udział Joanna Jaśkowiak – laureatka nagrody specjalnej za działalność charytatywną. Młoda fotografka pozowała w towarzystwie Anny Skury i Magdy Jagnickiej.