W tym roku wystartowała druga edycja akcji Show Your Natural Beauty. Marka GUESS postanowiła poszukać wyjątkowych dziewczyn, które inspirują innych, mają oryginalne zainteresowania, albo mogą pochwalić się niezwykłym talentem. Wiek, wzrost i waga nie miały w tym wypadku żadnego znaczenia! Marka GUESS chciała udowodnić, że kobiecość ma różne oblicza. Właśnie dlatego w jury zasiadły absolutnie inspirujące, ale totalnie różne od siebie kobiety – mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk, stylistka Magda Jagnicka, a także influencerka i podróżniczka Anna Skura. Co więcej, jeden z foteli jurorskich został zajęty przez Oliviera Janiaka, czyli redaktora naczelnego magazynu ELLE Man i prowadzącego programu Co za tydzień. Męski punkt widzenia okazał się niezwykle potrzebny. Jurorzy mieli naprawdę trudne zadanie! Spośród tysięcy kandydatek mogli wybrać (tylko!) cztery zwyciężczynie akcji Show Your Natural Beauty 2. Jak im poszło?

Show Your Natural Beauty – co działo się na castingach do 2. edycji akcji marki GUESS?

Castingi do drugiej edycji akcji marki GUESS odbyły się w największych miastach w Polsce – w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku. Na spotkania z jurorami przyszło kilka tysięcy kobiet w różnym wieku. Począwszy od dziewczyn, które dopiero osiągnęły pełnoletność, przez młode mamy, na starszych paniach kończąc. Niektórym uczestniczkom na castingu towarzyszyły przyjaciółki, innym mamy, albo siostry. To się nazywa #grlpower.

Podczas castingów do akcji Show Your Natural Beauty 2 po raz kolejny utwierdziłyśmy się w przekonaniu, że kobiety mają prawdziwą moc i są naprawdę wyjątkowe. W Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku jurorzy spotkali się z dziewczynami, które pomagają innym, uprawiają sport, podróżują po całym świecie, dbają o przyszłość naszej planety, aktywnie działają w świecie nauki czy rozwijają własne biznesy. Oczywiście, nie zabrakło także artystek – tancerek, malarek, projektantek ubrań i wokalistek. Jedna z dziewczyn miała tak wyjątkowy głos, że swoim śpiewem doprowadziła do łez nie tylko jurorów, ale również inne osoby wokół.

Ogromne zainteresowanie drugą edycją akcji marki GUESS potwierdza fakt, że dziewczyny, którym nie udało się wziąć udziału w danym castingu, jechały na kolejne spotkania z jurorami. Nie przeszkadzało im nawet to, że odbywały się one na drugim końcu Polski. Jesteśmy pod ogromny wrażeniem determinacji tych uczestniczek! Musimy jednak przyznać, że nagrody, które dla laureatek akcji Show Your Natural Beauty 2 przygotowała marka GUESS, są warte takiego zaangażowania i poświęcenia.

Przypomnijmy, że zwyciężczynie drugiej edycji akcji Show Your Natural Beauty czeka sesja zdjęciowa z jurorami do magazynów GLAMOUR, ELLE i ELLE Man. Ale to nie wszystko! Dziewczyny polecą do Los Angeles, a następnie zrobią zakupy w sklepie GUESS na Rodeo Drive. Wisienką na torcie jest wyjazd na jeden z największych festiwali muzycznych na świecie, Coachella. Na zakupach, a także podczas festiwalu uczestniczkom będzie towarzyszyć Magda Jagnicka. Jesteśmy przekonane, że wybierze dla dziewczyn ultra modne stylizacje!

Show Your Natural Beauty – wyniki. Kim są zwyciężczynie 2. edycji marki GUESS?

Znamy już laureatki drugiej edycji akcji marki GUESS. Było ciężko, ale Magdzie Jagnickiej, Joannie Jędrzejczyk, Olivierowi Janiakowi oraz Annie Skurze udało się wyłonić cztery zwyciężczynie. Kim są te dziewczyny i czym zachwyciły jurorów?

Joanna Jędrzejczyk wybrała Magdalenę Żuchowską. Dziewczyny mają podobne zainteresowania! Okazuje się, że Magda, którą znajdziecie na Instagramie jako @emgieaa, jest zawodniczką MMA. Serce Magdy Jagnickiej skradła Ewelina Kamińska (@motivelina_com) – swoje życie postanowiła poświęcić nauce. Kolejna zwyciężczyni to Małgorzata Nowakiewicz (@bluepearl.me). Dziewczyna, która absolutnie zachwyciła Annę Skurę, robi aktualnie kurs pilotażu. Już niedługo będziemy mogli spotkać się z nią w chmurach. Na zakupy w sklepie GUESS w Los Angeles i festiwal Coachella pojedzie także Angelika Wątor (@angelikawator) - złota medalistka Igrzysk Europejskich w szermierce, zawodowy żołnierz i radna – tak zdecydował Olivier Janiak.

Co więcej, marka GUESS i jurorzy postanowili przyznać nagrodę specjalną. Otrzymała ją Joanna Jaśkówiak za działalność charytatywną. Joanna nie poleci do Stanów Zjednoczonych, ale weźmie udział w sesji zdjęciowej z Magdą Jagnicką.

fot. materiały prasowe GUESS

Poznajcie zwyciężczynię konkursu GUESS Show Your Natural Beauty - WYNIKI >>>