Nie tylko możemy sięgnąć po tradycyjny model torebek O bag, ale również możemy odkryć inne możliwości jakie dostarcza O bag mini, O pocket, O clock, O folder, O sun, O basket czy O chic.

Sezon wiosna/ lato 2017  to przede wszystkim różnorodność kolorów oraz wykończenia. Od torebek klasycznych ze stonowanymi, pastelowymi kolorami, po wkraczającą modę miejską oferującą ciemne kolory granatu, brązu, czerwieni w połączeniu z oryginalną opaską i uchwytem. Po raz kolejny studio Laboratorio Quattro podkreśla potrzebę zaspokajania potrzeb kobiet. W ten sposób produkty trafiają do wszystkich gustów, tworząc wybór torebki pasującej do naszego trybu życia i do tego kim jesteśmy. Kobiety, które pragnęły sięgnąć po więcej, sięgnęły po produkty marki Obag i do tej pory nie wypuszczają ich z rąk.

Podstawowym elementem łączącym całą kolekcje jest tworzywo EVA (etylenowy octan winylu i silikon) dostępne w wielu kolorach i wzorach. Dzięki niemu produkty są lekkie, funkcjonalne oraz łatwe w pielęgnacji.  

Cała kolekcja składa się z trzech linii: Cruise Code, Lyrical Nature oraz Global Beats. W ten sposób każdy może odnaleźć coś dla siebie.

Więcej na: https://www.obagstore.pl/