Rodzina Sienny Miller wkrótce się powiększy. Aktorka jest w kolejnej ciąży, jednak będzie to jej pierwsze dziecko z obecnym partnerem. 

Sienna Miller jest ciąży

Ciążę Sienny Miller ujawnił magazyn „People”. Aktorkę sfotografowano podczas wakacji na Ibizie, a jej ciążowe krągłości nie pozostawiają wątpliwości. Aktorka na zdjęciach paparazzi spędza czas na plaży, ubrana w brązowy, dwuczęściowy kostium, który podkreśla jej ciążowy brzuszek. Przed wyjazdem na Ibizę Siennę Miller widziano w St. Tropez w towarzystwie chłopaka, którym od 2022 jest aktor i model, Oli Green.

Jak informuje magazyn „People”, przedstawiciel aktorki nie odpowiedział na prośbę o komentarz. 

Sienna Miller jest już mamą 10-letniej dziewczynki o imieniu Marlowe, której ojcem jest Tom Sturridge. 

Kim jest Oli Green, partner Sienny Miller i ojciec jej dziecka?

Sienna Miller i Oli Green spotkają się od początku ubiegłego roku. Po raz pierwszy razem pojawili się pod koniec marca na przyjęciu Vanity Fair po 94. gali rozdania Oscarów. Partner Sienny Miller ma 26 lat (o 16 lat mniej niż Sienna) i jest modelem Burberry, a także członkiem obsady serialu „Wybrzeże moskitów” dostępnym w Apple TV+. 

Zanim aktorka zaczęła randkować z Olim Greenem, była w kilku poważanych związkach m.in. z Judem Lawem, Orlando Bloomem, Leonardo DiCaprio, Danielem Craigiem, Jamiem Burkiem, Rhysem Ifansem, czy Tomem Sturridgem, z którym ma 9-letnią córkę Marlowe.

Zobacz także: