Największą sławę przyniósł aktorce remake „Alfiego” Cahrlesa Shyera z 2004 roku. W tym samym czasie została uznana za jedną z najlepiej ubierających się gwiazd, a jej głośnymi romansami żyło całe Hollywood. Teraz na Netfliksie pojawił się nowy serial z udziałem Sienny Miller – „Anatomia skandalu”. Produkcja budzi wiele emocji i jest jedną z najczęściej oglądanych na platformie. W przeciwieństwie do głównej bohaterki, w życiu prywatnym Sienny zdaje się wszystko układać. Ostatnio była widziana w towarzystwie Oliego Greena. Oto, co wiemy o ich związku.

Sienna Miller i Oli Green

Siennę Miller przyłapano w lutym na randce z młodszym o 15 lat Olim Greenem. Spędzili wspólne popołudnie na meczu koszykówki w Nowym Jorku. Media obiegły zdjęcia, jak para wychodzi z hali, trzymając się za ręce. Podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów po raz pierwszy pokazali się razem publicznie. W połowie kwietnia zostali ponownie przyłapani na wspólnym lunchu w Londynie. Siedzieli na zewnątrz, zajadali się pizzą i całowali. Para wyglądała na bardzo szczęśliwą. Przede wszystkim jednak pojawili się razem pod koniec marca na przyjęciu Vanity Fair po tegorocznej, 94. gali rozdania Oscarów

Kim jest Oli Green – nowy chłopak Sienny Miller

Sienna ma za sobą wiele nieudanych związków. Może tym razem los się do niej uśmiechnie? 25-letni Oli jest modelem Burberry i członkiem obsady serialu „Wybrzeże moskitów” dostępnym w Apple TV+. Będziemy mogły i mogli zobaczyć go również w nadchodzącym filmie Zacha Braffa „A Good Person”. Aktor poprzednio spotykał się z modelką i działaczką Adwoą Aboah.

Sienna Miller – poprzednie związki

Zanim aktorka zaczęła randkować z Olim Greenem, była widziana w towarzystwie Archiego Keswicka. Nie jest jednak jasne, czy byli parą, czy może tylko przyjaciółmi, którzy znają się od dawna. Na początku lat 2000. Sienna spotykała się z Orlando Bloomem, Leonardo DiCaprio i Jamiem Dornanem. Jej partnerem, przez krótką chwilę, był także odtwórca roli James Bonda – Daniel Craig. W kolejnych latach widywano ją m.in. z Jamiem Burke, Rhysem Ifansem, Tomem Sturridgem (z którym ma 9-letnią córkę) czy Bradem Pittem. Jednak najgłośniejszy związek Sienny to ten z Judem Lawem. Na fali nowego serialu „Anatomia skandalu” aktorka postanowiła zabrać głos w sprawie niesławnego romansu sprzed lat.

Sienna Miller i Jude Law

W 2003 roku zaledwie 22-letnia Sienna padła ofiarą uroku Jude’a Lawa, który dla niej zostawił żonę. Rok później byli już po ślubie. Chemia była niezaprzeczalna, a związek zdawał się być idealny. Do czasu, gdy Jude Law zdradził Siennę z opiekunką swoich dzieci w 2005 roku. Niania postanowiła podzielić się wszystkimi pikantnymi szczegółami romansu z jednym z brytyjskich tabloidów. Aktor publicznie przeprosił za swoje zachowanie. Tą aferą żyłą cały świat. Po 4 latach Sienna i Jude wrócili do siebie, ale związek zakończył się na dobre w 2011 roku. O nowym serialu „Anatomia skandalu” mówi się, że to konfrontacja aktorki z przeszłością.

To był jeden z najtrudniejszych momentów, których mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiała przeżyć. Przy takim publicznie złamanym sercu, konieczność wstania z łóżka, a co dopiero pojawienia się przed 800 osobami każdej nocy, to ostatnia rzecz, którą chcesz zrobić - wyznała Sienna.

Sienna Miller w „Anatomii skandalu” Netfliksa

„Anatomia skandalu” to adaptacja bestsellerowej powieści Sarah Vaughan, która skupia się na życiu brytyjskiej elity. Twórcy „Wielkich kłamstewek” (2017) przenieśli na mały ekran historię polityka Jamesa Whitehousa (Rupert Friend) oskarżonego o zbrodnię na tle seksualnym. Jego żona i matka dwójki ich dzieci (w tej roli Sienna Miller) jest przekonana o niewinności męża. Tymczasem zdeterminowana adwokatka Kate (Michelle Dockery) zrobi wszystko, by przekonać sąd, że James ponosi odpowiedzialność za to, co się stało. Trzymająca w napięciu historia nie jest jednak oparta na faktach. Sienna Miller powiedziaa w jednym z wywiadów:

To był znajomy teren, ponieważ doświadczyłam pewnych rzeczy, których ona doświadczyła. A uczucia były znajome. Jej sposób radzenia sobie z tym, co się jej przydarzyło jest absolutną antytezą mojej drogi. A więc, w pewnym pokręconym sensie, chciałam tylko zobaczyć, jak by to było zareagować inaczej.

Aktorka dodała:

Przypuszczam, że jest coś oczyszczającego w spędzaniu czasu w takiej nieprzyjemnej przestrzeni, która jest znajoma. A może to odzyskanie jej? Nie wiem, jaka jest w tym psychologia, ale być może wspomnienie można zastąpić czymś innym

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.