19 maja w samo południe oczy całego świata zwróciły się ku Wielkiej Brytanii. Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze. To wyjątkowe wydarzenie przejdzie do historii, a kolejny tak ważny royal wedding weźmie książę George, księżniczka Charlotte lub mały Louis. U boku pana młodego w roli jego świadka pojawił się książę William, natomiast Meghan, poprowadzona do ołtarza przez księcia Karola, w roli druhen towarzyszyły dzieci, m.in. 2-letnia Charlotte i 4-letni George. Nabożeństwo poprowadził arcybiskup Cantenbury, Justin Welby, a o piękną oprawę muzyczną zadbał dyrektor muzyczny 

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego: goście. Zobaczcie kto się pojawił! >>>

„W miłości jest siła, która pozwala uleczać tam, gdzie nikt inny nie może”. Między innymi takimi słowami charyzmatyczny arcybiskup uczcił ślub Meghan i Harry’ego, wygłaszając pełne pasji kazanie o miłości. Para młoda przez całą mszę uśmiechała się do siebie i nie mogła oderwać od siebie oczu, a podczas ceremonii nie zabrakło emocji. Mama panny młodej, Doria Ragland nie kryła łez, również Harry, gdy zobaczył swoją ukochaną w sukni ślubnej, był wzruszony. Meghan zachwyciła w minimalistycznej, ale wytwornej kreacji projektu Clare Waight Keller, dyrektor artystycznej domu mody Givenchy. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj >>> Natomiast Harry miał na sobie, tak jak podejrzewano, ciemny mundur. Tuż przed przysięgą chór kościelny zaśpiewał Stand by me z repertuaru Ben E. Kinga. 

Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub! Zdjęcia młodej pary

Chociaż wokół ich związku i samej Meghan Markle pojawiło się wiele kontrowersji, szczególnie ostatnio, jednak to nie zburzyło tego wyjątkowego dnia. Chociaż na ślubie zabrakło ojca panny młodej, Meghan u boku swojego męża Harry’ego wyglądała na bardzo szczęśliwą. Meghan Markle po poślubieniu księcia Harry’ego została księżną! Obydwoje dostali nowe tytuły: Duke i Duchess of Sussex. Po wyjściu z kaplicy na nowożeńców czekał wiwatujący tłum i nastąpił najbardziej wyczekiwany przez Brytyjczyków moment - przejażdżka Meghan i Harry’ego głównymi ulicami miasta. Zobaczcie poniżej zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia!