Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zostali parą ponad rok temu. Aktorka i siatkarz poznali się na imprezie w warszawskim klubie Miłość Kredytowa i natychmiast w sobie zakochali. Przez pierwsze miesiące utrzymywali swoją relację w tajemnicy, ale pod koniec 2018 roku opublikowali pierwsze wspólne zdjęcie na Instagramie. Od tamtej pory chętnie dzielą się wspólnymi momentami z fanami i nie szczędzą sobie czułości w mediach społecznościowych. Niecałe 3 miesiące temu Andrzej Wrona oświadczył się Zosi Zborowskiej podczas jej 30. urodzin. W zeszłym tygodniu para wzięła ślub, który do ostatniego momentu był trzymany w tajemnicy. Ceremonia odbyła się w podwarszawskiej Villa Omnia, a na weselu pojawiła się rodzina i najbliżsi przyjaciele pary młodej. Tego samego dnia zakochani opublikowali wspólną fotografię ze ślubu, na której widać obrączki. W mediach społecznościowych pojawiła się również obszerna relacja z wesela na profilach gości, m.in. Jankesa, Ani Lewandowskiej czy Oli Domańskiej. Do sieci trafił również krótki film ze ślubu Zosi i Andrzeja, na którym widać wzruszające momenty i szaloną zabawę w pięknej aranżacji!

Ślub Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony: aktorka opowiedziała o szczegółach wesela

Zosia Zborowska zorganizowała wczoraj na swoim Instagramie Q&A, związane z tematem wesela, w którym odpowiedziała na pytania związane ze ślubem. Zdradziła m.in., że przyjęła podwójne nazwisko, a organizacja ceremonii zajęła im zaledwie 2 i pół miesiąca. Wyznała także, że nie chceli z Andrzejem Wroną czekać i postanowili pobrać się tak szybko, jak to możliwe. Krótki czas organizacji sprawił, że nie stresowali się aż tak bardzo. Ich pierwszy taniec odbył się przy piosence Toto Africa. Zosia opowiedziała, dlaczego wybrali akurat ten utwór. Gdy wracali z jednej z pierwszych randek i jej mąż odwiózł ją do domu, na sam koniec w radio poleciała właśnie wspomniana piosenka, a Zosia pomyślała, że to będzie muzyka, do której zatańczą swój pierwszy taniec jako małżeństwo. Romantycznie, prawda? Zobaczcie poniżej wideo ze ślubu Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

uważaj o czym marzysz, może się spełnić W tym przypadku rzeczywistość totalnie przerosła nasze oczekiwania Hłanita & Anżej (aka Zosia i Andrzej) zrobili party wg zasady: albo grubo, albo wcale i wiecie co? Tak było zaiste Ostatnich kilka dni to mordercza walka z czasem, i życie na niezłym hajpie! Chcemy więcej, chcemy by każdy celebrował miłość na swój sposób, ale właśnie z taką energią i niepohamowaną radością . Dzięki wszystkim zaangażowanym, jesteście najlepsi i wiecie o tym venju @villaomnia suknia @lukaszjemiol suknia Wieśki @petbutik.pl biżu @jagg_jewels włos @kamil_pecka oko @zosiamakeup gang @signorleone.official kwiat @mizuflowerdesign światło @strefa_swiatla krzesła, etc. @rajt_hale_namiotowe foto @motkowicz_photography film... no my :) @fabrykakreatywna #fabrykakreatywna . speszyl fenks tu łanenonly: @wieska_my_life_after_adoption #piesnaparty . #jagodziankiwgucci #albogruboalbowcale #hłanitaianżej #celebrujemymilosc jak #celebryci #powiedzielitak #filmslubnywarszawa #filmslubny #idziemyszeroko #weseleroku #grubymelanz #wiesiarozwalasystem #wronakracze #zosiazborowska

Post udostępniony przez Fabryka Kreatywna (@fabrykakreatywna) Sie 16, 2019 o 9:57 PDT