Najpierw na swoim instagramowym profilu – @kat.astro – opublikowała zdjęcie jedwabnej bielizny ślubnej – uroczego stanika i majtek z falbankami polskiej marki Moye. Jednak nie podejrzewaliśmy wtedy jeszcze, że przydadzą się jej tak szybko. Bo choć Kat Tychoniewicz, obserwowana w social mediach przez ponad 43 tysiące osób, od jakiegoś już czasu wrzucała zdjęcia ze swoim chłopakiem, o konkretnej dacie ślubu jeszcze się nie mówiło. Para dopiero co się zaręczyła – oświadczyny miały miejsce w połowie stycznia. A jednak! Słynna polska influencerka właśnie wyszła za mąż. I to w Las Vegas! Skąd wiemy? Na Instagramie opublikowała właśnie zdjęcie w sukni ślubnej. I trzeba przyznać, że wyglądała pięknie! 

Kat Tychoniewicz wzięła ślub w Las Vegas! Suknia ślubna nie mogłaby być piękniejsza

Just married – influencerka napisała pod zdjęciem, a właściwie kilkoma zdjęciami zrobionymi w fotobudce, na których pozuje z mężem ubrana w prostą białą suknię i przepiękny wianek na głowie (również w śnieżnobiałym kolorze). O tym, że zdjęcie zostało zrobione w Las Vegas, a tym samym, że właśnie tam odbył się ślub pary, również wiemy z Instagrama, bo Kat Tychoniewicz podała lokalizację. Dodała także kilka zdjęć na Stories (znajdziecie je w naszej galerii). To właśnie, dzięki nim wiemy między innymi, że para miała obrączki od Cartiera, a także że suknia ślubna fashionistki wyróżniała się charakterystycznym szerokim kołnierzem. Najlepiej zresztą zobaczcie same i sami w naszej galerii.

Kat Tychoniewicz ślub: Kim jest mąż influencerki?

Zastanawiacie się, kim jest mąż influencerki? To Łukasz Jaśniak – znany polski fotograf mody i operator, którego również można znaleźć na Instagramie – @lukaszjasniak. I który bardzo często fotografuje samą Kat. Na zdjęciach, które publikuje para, widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Ślub jest więc tylko tego przypieczętowaniem. Gratulujemy! 

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.