Początek roku to dobry moment na eksperymenty z fryzurą. Każdej z nas dobrze robi delikatna zmiana, a jeśli od jakiegoś czasu zastanawiacie się nad koloryzacją, mamy dla Was najnowszy trend z tej dziedziny. Był już Cream Soda Blond, czyli beż wpadający w brąz, ocieplony złotymi pasemkami, a także Toasted Coconut, czyli niemal białe pasemka w towarzystwie ciemniejszych. Ale ten trend w koloryzacji to coś zupełnie nowego. Smoked Marshmallow, czyli w dosłownym tłumaczeniu kolor przypieczonej słodkiej pianki, to hit na zimę, odkryty oczywiście na Instagramie. Jest idealny szczególnie dla dziewczyn, które chciałyby rozjaśnić włosy, ale obawiają się odrostów.

Zapomnijcie o ombre! Toasted coconut to najmodniejszy trend w koloryzacji tej jesieni >>>

Co to jest Smoked Marshmallow, nowy trend w koloryzacji włosów?

Smoked Marshmallow zdobywa coraz większą popularność, ponieważ nie jest inwazyjnym kolorem i można go dopasować zarówno do włosów blond, jak i tych w ciemniejszych odcieniach brązu. Stworzyła go fryzjerka Meghan Ilene Martinez, która rozumie, że utrzymanie rozjaśnionych włosów jest trudne. Zaproponowała więc mieszankę 3 rożnych odcieni brązu i bardzo jasnego blondu, położonego na same końce. Na całość stylistka nakłada także toner z chłodnym pigmentem.

Kolejną zaletą nowego modnego koloru są wielowymiarowe refleksy, które sprawiają, że włosy optycznie nabierają objętości i zyskują głębię. Dzięki temu, że nie wymagają regularnego farbowania, nie zniszczą się, jeżeli odpowiednio o nie zadbacie. Aby utrzymać chłodny odcień jasnych pasemek co jakiś czas powinnyście zastosować szampon lub odżywkę z fioletowym pigmentem. Skusicie się na przetestowanie Smoked Marshmallow, czyli najmodniejszego koloru włosów na zimę 2019?