W ostatnim czasie popularność Snapchata poszybowała mocno w dół, na co złożyło się kilka istotnych kwestii. Przede wszystkim zmiana wyglądu aplikacji i likwidacja zakładki Stories, która wzbudziła wiele negatywnych opinii. Ostatecznie Evan Spiegel rozwiązał ten problem i podzielił sekcję Odkrywaj na treści od znajomych, profili, które obserwujemy oraz wyselekcjonowanych dla nas kont. Mimo to, niesmak pozostał, a coraz więcej użytkowników zdecydowało się na używanie Instagrama i korzystania z InstaStories, zamiast Snapa. Kolejną rzeczą, która nadszarpnęła reputację aplikacji były rasistowskie treści, na jakie natknęła się Rihanna i nie omieszkała podzielić się tym z fanami. Następnie kilka celebrytek, w tym Kylie Jenner i Chrissy Teigen również wypowiedziały się niepochlebnie na temat Snapchata.

Facebook umożliwi usuwanie wysłanych wiadomości z Messengera >>>

Wiele wskazywało na to, że najlepsze czasy Snapchat ma już sobą. Pomimo wprowadzenia wielu nowych funkcji, w których powoli zaczynamy się gubić, użytkownicy wciąż narzekali na apkę. Przyznajemy, że same przestałyśmy z niej korzystać, ale najnowsza aktualizacja bardzo nas zainteresowała. Kilka miesięcy temu pisałyśmy o tym, że Facebook planuje wprowadzić możliwość usuwania wiadomości z Messengera, które zniknęłyby z konwersacji dwóch osób. Jednak temat ucichł, ale wątek podchwycił Snapchat i sam wprowadził taką możliwość!

Zdarzyło Ci się wysłać wiadomość przez przypadek? Teraz możesz skasować wiadomość czatu, zanim zobaczy ją Twój znajomy. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać ją, by zniknęła!

Taką wiadomość w ostatnich kilku dniach otrzymali użytkownicy aplikacji. Myślicie, że Snapchat wróci do łask po dodaniu tej funkcji?