Sofia Richie to influencerka, którą w mediach społecznościowych śledzą miliony osób. Zamieszczane przez nią zdjęcia i filmiki, choć nieustannie cieszą się ogromną popularnością, to jednak nie są w stanie dorównać zainteresowaniu, którym cieszy się życie uczuciowe córki Lionela Richie. Po nieudanych związkach z Justinem Bieberem, Scottem Disickiem i Jadenem Smithem wszystko wskazuje na to, że w końcu znalazła tego jedynego. Zaledwie rok temu pisaliśmy, że Sofia Richie i Elliot Grainge zaręczyli się. Teraz za sprawą nowopowstałego konta na TikToku wiemy, że właśnie mają swój ślubny weekend. Przygotowania do ceremonii można podglądać zatem z pierwszej ręki, co robi już kilkaset tysięcy osób, a z pewnością będzie ich tylko przybywać, bo pierwszy materiał pojawił się niespełna dwie dobry temu. Nowa nazwa TikToka zdradza również, że Sofia Richie wie, jak będzie się nazywać po ślubie.

Sofia Richie – życie miłosne

Życie miłosne Sofii Richie odegrało niezwykle ważną rolę w zbudowaniu jej kariery w mediach społecznościowych. Córka legendarnego Lionela i młodsza siostra Nicole, choć miała wszystko, żeby rozpocząć swoją przygodę w show-biznesie dokładnie tak, jak robią to inne nepo babies, to zyskała rozgłos dzięki popularności swojego chłopaka. W 2016 roku Justin Bieber oświadczył na Instagramie, że Sofia Richie jest jego dziewczyną. Obwieszczenie nie spodobało się fankom piosenkarza, które liczyły, że jednak zwróci uwagę na którąś z nich. Ten jednak stanął w obronie swojej dziewczyny, a licznik jej obserwatorów na Instagramie nie przestawał wskazywać coraz większych liczb. Nastolatka zdobyła wtedy międzynarodową rozpoznawalność, której już nikt nie mógł jej odebrać. Pomimo że nie została Sofią Bieber, to jednak ten związek sporo jej dał. Rozstanie wcale nie przekreśliło tego, co udało jej się zbudować w mediach społecznościowych. Wręcz przeciwnie. Sofia Richie nabrała wiatru w żagle i postanowiła rozpocząć karierę modelki. Była związana z prestiżowymi agencjami L.A. Models i Select Model Management. Pomimo że udało jej się nawiązać współpracę z kilkoma znanymi markami, to jednak nie odniosła kariery takiej jak Hailey Baldwin czy Kendall Jenner.

Ponownie zrobiło się o niej głośno w 2017 roku, kiedy związała się ze Scottem Disickiem. Związek influencerki od początku wzbudzał emocje, bo starszy od niej mężczyzna miał za sobą medialny skandal. Najprawdopodobniej powodem jego rozstania z Kourtney Kardashian, z którą ma trójkę dzieci, była jego zdrada. Tej relacji Sofia Richie nie opłakiwała zbyt dużo. Pocieszenie znalazła w ramionach przyjaciela, Jadena Smitha, syna Will i Jady Pinkett Smith. Ostatecznie jednak i ten związek nie przetrwał, by wreszcie znalazła najprawdopodobniej prawdziwą miłość. Potwierdziły to zaręczyny Sofii Richie i Elliota Grainge’a. Rok po ogłoszeniu tych rewelacji dowiadujemy się, że para przechodzi na kolejny etap związku i dziś złoży sobie przysięgi.

Sofia Richie i Elliot Grainge biorą ślub

Fani i fanki Sofii Richie nie muszą szukać w sieci przecieków na temat jej ślubu. Wszystkie informacje mogą znaleźć na nowym koncie influencerki na TikToku. Nick jasno wskazuje, że po ślubie Sofia Richie planuje przyjąć nazwisko męża. Jej konto znajdziemy pod nazwą @sofiarichiegrainge. Pomimo że pierwszy materiał wideo pojawił się tam niespełna dwie doby temu, to ilość obserwatorów i obserwatorek już można liczyć w setki tysięcy, co tylko potwierdza, że temat naprawdę interesuje fanów i fanki. W pierwszym filmiku, który zamieściła na nowym koncie obwieściła, że jest właśnie we Francji i w ten weekend bierze ślub. Poprosiła też o pomoc w wyborze sukienki na kolację, co oznacza, że można tam nie tylko obserwować kolejne etapy przygotować do ceremonii, ale również wspierać Sofię Richie w tym wyjątkowym momencie. Kolejny materiał, w którym możemy zobaczyć jej rutynę pielęgnacyjną, to także okazja, żeby poznać nowe szczegóły dotyczące jej planów na ślubny weekend. Dowiadujemy się między innymi, że jej rodzina przybędzie już wkrótce. Podobnych wideo na ten moment jest 5. Co jeszcze pojawi się w TikToku Sofii Richie? Zainteresowani z pewnością będą to sprawdzać przez cały weekend stale odświeżając kanał.